Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek pénzt?

Hogyan keressek pénzt?

Figyelt kérdés
csak 12 éves vagyok de pénzt szeretnék valahogyan keresni mert gyűjtök. (pl.:dolgozni, itthoni munka amit gépen kell)
2011. szept. 27. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát sajnos a törvény csak nagyon speciális esetben engedi, hogy 14 év alatt dolgozzon valaki (sport, színészet, stb...).
2011. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
DÓÓÓ'h
2011. szept. 27. 22:24
 3/7 anonim ***** válasza:
érdeklődj a szomszédjaidnál hogy nem e kell segítség valamibe.pl vásárlás,takarítás,kerti munka.én csináltam régen havi 10-20 ezer össze szokott jönni ha nagyon hajtottam:D persze én egy kis faluba lakok így könnyebb
2011. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egy tanács sok itthoni/otthoni munka kering az interneten, sokan pénzt kérnek a munkák anyagáért, hogy mégis milyen munkák végezhetők (szórólap gyártás, stb), Ilyeneknek ne dőlj be, mert ők ebből élnek, kapsz pár adatot (ami lehet hogy nem is él)
2011. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
de ezek többsége nem éri meg, főleg ilyen fiatalon. energia elvonó
2011. szept. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Menj el locsolni. Minden héten.
2011. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
megyek!
2011. szept. 28. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!