Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ez gond? (bőv. Lennt)

Ez gond? (bőv. Lennt)

Figyelt kérdés

Mivel hosszabb ideje nem találok állást és sokak szerint dekoratív lány vagyok, ezért úgy döntöttem megpróbálkozok a hostesskedéssel (persze szigorúan csak szexmentesen)...

Szóval általában az átlagtól extrémebben öltözködöm, vannak piercingjeim, fültágítóm is. Ez hátrányt jelent?

Mert ugye az öltözködést azt alkalomhoz illően megoldanám, viszont pl. a testékszerek nem hátráltató tényezők?

(amúgy nem mint fémtelepet kell azért engem elképzelni :D)


2011. szept. 28. 05:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Munkától függ. Ha egy motorostalálkozón kell hostesskedned, akkor valószínű nem hátrány, míg ha mondjuk hipermarketben kell kóstoltatni, akkor talán még kizáró ok is.
2011. szept. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nikaa11 ***** válasza:
Szerintem a mai világban jobban lehet érvényesülni ha szolid és visszafogott az ember.Ezzel pedig jobban is lehet melót találni.Próbáld ki hogy nagyon egyszerüen öltözködsz és vegyél ki minden extrát magadbol.Képzeld engem is egyszer behivtak egy munkát megnézni és kicsit jobban kiöltöztem h jó benyomást keltsek.Hát ugy elrontottam vele hogy nem vettek fel és a főnök azt mondta hogy azért mert kihivóan vagyok öltözve(minibe voltam) hiába magyarázkodtam h de csak mára vettem fel,nem érdekelte!
2011. okt. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!