Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy recepciós állásra miket...

Mpviky kérdése:

Egy recepciós állásra miket kérdezhetnek tőlem? (angolul) Hogyan készüljek?

Figyelt kérdés

Valaki tudna nekem választ adni , hogy milyen kérdéseket tehetnek fel egy recepciós interjún angolul?

Egy recepciós interjúra hívtak be holnapra. És azt mondta a hölgy, hogy angolul is lesznek kérdések. Pedig mondtam hogy alapfokon tudok, de az nagyon az alapfok! Csak, hogy azért jó lenne rá felkészülni!


2011. szept. 28. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan nem tudom, miket fognak kérdezni, de elég egy gagyi szint, nagyjából tudj társalogni. Én ahol dolgozom, hallottam valamelyik nap a recepciós csajt németül makogni épp telefonon (felsőfokon beszélem a németet), hát valami szánalom volt, kb olyan színvonalon beszélt mint egy 4 éves gyerek, olyan szókinccsel, mondatszerkesztéssel, de a célnak megfelelt.
2011. szept. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

azért nem mindegy, hogy milyen szállodáról van szó, nyilván egy hiltonba nem elég az alapfok.

de ezeken az interjúkon ált rólad kérdeznek, meg olyanokat, hogy mit tennél ilyen-olyan helyzetben

2011. szept. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez egy kft , nem szálloda, de köszi :)
2011. szept. 29. 09:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából bármit kérdezhetnek. Pl. mesélj magadról, mi a kedvenc könyved. Vagy valami konkrét szituációba dobnak. Pl. keresnek valakit, elmondani hol találod, vagy mikor lesz elérhető.... Ahol angol interjún voltam, ott simán menet közben átváltottak angolra, de oda komolyabb nyelvtudás kellett.
2011. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!