Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ki mit tud a Bayern Gold Kft...

Ki mit tud a Bayern Gold Kft nevű Győri cégről, akik "Ingyenes Egészségnapra" invitálnak idősebb célközönséget, és árubemutatót tartanak "ingyenes" nyereményekkel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 23:55
 1/3 Smartguy86 ***** válasza:
Valószínű, hogy beszervezős dolog, nagyon kedves segítőkész és "empatikus" üzletkötővel, aki belebeszéli az embert mindenféle papírok aláírásába. Nem hiába időseket várnak, akiket még be lehet palizni...
2011. okt. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
felmérik az egészségi állapotát, kitalálnak neki valami nyavaját, amire a pár perc múlva ajánlott csodakészülékük mitadisten pont jó. undorító az egész. csóri kis nyuggerek meg rohannak haza széttörni a perselyt, és veszik meg ezeket a drága vackokat.
2011. okt. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nagyanyámat meghívták egy ilyen állapotfelmérésre.

Elment, később meghívták egy árubemutatóra.


Még aznap találkoztam vele a központban, valami papírt kért ki a bankból, azt mondta nyert.

Később elmentem hozzá és láttam egy masszírozó fotelt és egy vízszűrőt.

Ezt úgy "nyerte", hogy kisorsolták tombolán, és ezeket 1.500.000 ft helyett megkaphatta 500.000-ért. Persze hitelre is lehetett, nagyanyám bele ment, így 4 év alatt több mint 700.000 ft-ot kell neki visszafizetnie.

Később megnéztem, ezeknek az értéka maximum 200.000 ft.


Még mesélhetnék, hogy milyen agymosást csináltak ott velük, de nem szaporítom a szót.


Az a lényeg, hogy nagy ÁTVERÉS! Senki ne menjen bele, és óvjátok az öregeket ettől, mert ők az elsődleges célpontjai ezeknek a férgeknek!

2013. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!