Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » FONTOSSSS! Ma kaptam meg a...

FONTOSSSS! Ma kaptam meg a családit de csak 8100-ft-otkaptam miért?

Figyelt kérdés
pedig bevittem midnem papirt szeptembertöl járok napalis suliba ruházati eladónak. Lejjebbvitték volna? Vagy visszamenöleg valami? Vagy ennyi lessz msotmár? Régen 13.300-at kptam. Vagy lehet ez nem is a családi nem vagyok se árva se fogyatékos.19/L
2011. okt. 7. 12:33
 1/2 anonim válasza:
Szia!lehet hogy volt valami köztartozásod ?mert az önkormányzat levehet belőle (behajthatja ilyen módon)
2011. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
vagy is 9100-at kaptama bocsánat! A betegbisztositással voltam elmaradva 1 évig(nem tartoszkottam Magyar.O-ba azt vonhatták le? msot járok megint suliba tehát a suli álja a TB-t.Akkor msot már minden honapbba levonják? vagy mi?:S
2011. okt. 8. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!