Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek, honnan tudnék...

Mi tévő legyek, honnan tudnék bank nélkül kölcsönt kapni?

Figyelt kérdés

Ügyvédi papírral szeretnék kölcsön kérni magánszemélytől. Valaki ismer olyan embert aki tehetősebb és hajlandó lenne hivatalos ügyvédi papírral, szerződéssel kölcsön adni? Törleszteni tudunk, van munkahely.

Első babánkat várom a párommal (decemberre) és nagyon eladósodtunk. Mikor úgy döntöttem megtartom a babát, még nem tudtam, hogy ennyiféle tartozása van a (most már) férjemnek.

Albérletben élünk, jön a fűtés és nem tudom hogyan juthatnánk egyről a kettőre. Ha valaki tud segíteni priviben írja meg.

Kérlek ne OFFoljatok, tényleg nagyon el vagyok keseredve.

Előre is köszönöm.


2011. okt. 7. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de muszáj offoljak! Nagyon nagy butaságot csinálsz éppen!!! Ezt hívják adósságspirálnak, amiről annyit kell tudni főleg, hogy minél mélyebbre kerülsz benne, annál nehezebb lesz felállni. Ha elég mélyre kerülsz, akkor pedig lehetetlen.


Próbáljatok meg inkább ami lehet, spórolni, Például ha van rá mód, odaköltözhetnél legalább te a babával a szüleidhez, vagy adjátok fel az albérletet és vegyetek ki egy szobát csak. Muszáj ilyen helyzetben lejjebb adni, de nem lejjebb rántani magatok!!!

2011. okt. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már van adósságotok, minek még kölcsön? siha nem fogsz kimászni belőle.És nincs olan ember akikölcsönadna.Milen biztosítékot tudsz adni? van házad,üdülőd amirerá lehet terhelni? Ha kölcsönadnék mi lenne a biztosíték,hog visszakapom? Semmi.

Csak uzsorástól kapnál,aki úgyis kiveri belőled és életed végéig fizetsz majd neki.

Spórolj, ne vegyél fel kölcsönt.

2011. okt. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezek nem offok, hanem vélemények és köszönöm.

Igazatok van teljes mértékben. Akkora összegre gondoltam, hogy az adósságot ki tudjam fizetni. És, hogy ne kelljen 100 felé törleszteni.

Arra gondoltam először, hogy az ügyvédi papír a garancia, hogy visszafizetem, de most, hogy írtad, abba nem is gondoltam bele, hogy valami biztosíték akkor is kell.

Sajnos a szüleimhez nem tudunk menni, mert nincs hely. Próbálunk tényleg mindenen spórolni.

2011. okt. 7. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a férjednek van munkája inkább ő próbáljon eg adósságrendező hitelt felvenni.Akkor csak egyet kell fizetni
2011. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!