Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi tehetnék, fogyasztóvédelmet...

Mi tehetnék, fogyasztóvédelmet értesíthetem? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Van itt egy kis élelmiszerbolt. Közel s távol egyetlen. A kiszolgálás elég flegma, a bolt nagyon hiányos, ami már eleve mínuszból indul a szememben. De ez ellen nem lehet tenni, ez van. Viszont ma bementem élesztőért. Tegnap lejárt a szavatossága. Kérdem az eladótól, hogy van e friss, mert ezek tegnap lejártak. Odavágja flegmán, nincs, ez a tegnapi van. S folytatja tevékenységét. Nem szedte vissza az élesztőket. És még gúnyos is volt. Hirtelen úgy megfenyegettem volna őket dühömben, fogyasztóvédelemmel fenyegetőztem volna, de hülyét se akartam magamból csinálni. Ilyenkor mit tehet egy átlagember?????

Ma még egyszer visszamegyek már csak kíváncsiságból is, mit csináljak ha ott van még a romlott élesztő?


2011. okt. 9. 13:10
 1/5 anonim válasza:
57%
Miért csináltál volna magadból hülyét? Nem ők vannak az emberekért, hanem fordítva! Ezt sokan nem értik meg. Szerintem kérd el nyugodtan a vásárlók könyvét, az úgyis rendszeresen ellenőrzik, ha minden igaz. ha meg nem adják oda, vagy a sokadik alkalomra sem reagálnak, akkor fogyasztóvédelmi. Szerintem..
2011. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A lejárt termék a polcon nem a fogyasztóvédelem hanem a KÖJÁL hatásköre.
2011. okt. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Második: Csak úgy megsúgom, hogy KÖJÁL, 1991 óta nem létezik.. Végülis csak 10 év..
2011. okt. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
beírsz a vásárlók könyvébe és kész...
2011. okt. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14:22


Létezik, csak ANTSZ-nek hívják. Ettől még az ő hatáskörük.

Mellesleg '91 óta 20 év telt el :-)

2011. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!