Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet olcsó, de jó minőség...

Hol lehet olcsó, de jó minőségű árut venni?

Figyelt kérdés
Eddig az INTERSPARban vásároltunk, de annyira drága lett, hogy váltani szeretnénk. Aldi, Lidl, Profi, Penny? Ezek vannak a környezetünkben. Melyiket ajánlanátok? Köszi
2011. okt. 9. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Piac, termelő.
2011. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lidl - nálunk ez a legjobb bolt, de nézz körül nálatok is, mert ocsmány lidl-ben is jártam már - a felsorolt 4 bolt azonban mind lényegesen olcsóbb a sparnál
2011. okt. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem mindig lesz olyan dolog ami más-más helyen olcsóbb. Mi pl. van amit a Profiban veszünk meg, de van amit a Tesco-ban. Szóval szerintem érdemes lenne összehasonlítani az árakat (legalább azoknál a termékeknél, amiket gyakran vesztek) és inkább több boltból beszerezni, de olcsóbban.
2011. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit vesztek. A legegyszerűbb ahhoz igazítani a vásárlást, hogy a kiválasztott boltban mi olcsóbb. Nagyon nagy eltérések vannak, mi lidl és tescoban szoktunk vásárolni, múltkor megfigyeltem, több olyan termék is van, ami az egyik boltban több mint kétszer annyi, mint a másikban!
2011. okt. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. okt. 9. 21:13
 6/6 anonim válasza:
Én CBA-s bolttal jártam így. Olcsóbb volt és sokkal, mint a TESCO!
2011. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!