Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék aranyba fektetni de...

Cuppy kérdése:

Szeretnék aranyba fektetni de csak 10. 000 Ft-om van, érdemes elkezdeni, vagy jóval nagyobb összeggel kéne?

Figyelt kérdés

Ha igen, ha nem, leríná vki a befektetés menetét a vételtől az eladásig, boltban, neten ... ?


Köszönöm


2011. okt. 16. 12:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

Gyűűűűűcsé még pénzt!...

Majd ha lesz 10 milliód, akkor leírom.

2011. okt. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Kedvesem bolond ember az aki ma aranyba fektet. Nem látod milyen magas most az ára? Ha pedig eladod akkor a felét kapod érte. Csak arra jó, hogy ha az éhhalál fenyeget, vagy megszorulsz átmenetileg, akkor a zálogházak kölcsönöznek rá Most lakást vehetsz olcsón, amit kiadhatsz és egy kis jövedelemhez jutsz. V...X
2011. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nos egyáltalán nem vagy bolond ha aranyba fektetsz. A 10.000Ft valóban kevés. Létezik olyan befektetési program amivel megkeresheted az aranyat ugyan nem 10e-l de nem is kell milliód legyen.
2011. okt. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
Magyarázd meg légy szíves, hogy miért nem bolond az aki aranyba fektet mostanában? Miért nem biztonságosabb az, ha lakásból például bérleti díjat kap valaki és még a lakásba fektetett pénze is megmarad.? Szeretném ha megmagyaráznád okosan, mert én hasonló dolgokból jól élek. Köszi V...X
2011. okt. 17. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
:) Hát nem hiszem hogy neked meg kellene magyaráznom mivel nem te kérdeztél. Azzal lehet ,hogy tisztában vagy mennyi az arany ára mostanság. De ezek szerint más törvényes módját nem ismered az aranyhoz való jutásnak csak azt ,hogy drága pénzért megveszed. Egye fene úgy sem úszom meg a sok sületlenséget muszáj belemennem. Hál istennek van olyan cég aki úgy gondolkodik ,hogy a befektetési aranyat nem mindenki tudja megvenni. Ezért amellett hogy ha megvan a rávaló pénzed megveheted aranyat. De ha még sincs annyi pénzed ,hogy megvegyél egy nagyobbacska tömböt erre az estere létrehozott egy programot. Amelynek keretében hozzá juthatsz az aranyhoz. Igen pontosan valószínűleg sejted MLM rendszerben én meg sejtem ,hogy az forog a fejedben ,hogy piramis játék. De el kell szomorítsalak nem az. Most nem írom le miért nem az ez ugyan is nem volt kérdés de ha az lesz akkor leírom. Legyen annyi elég most ,hogy a haveromnak már a kezében van 2db 100g-s arany számlával ebből az üzletből.
2011. okt. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
MLM az jó dolog én is benne vagyok egyben, de mellé szeretnék más dolgot is csinálni kevés pénzből sokat. E melett pokerezek is és a Freerollokon indultam így van most több k $-s bankrollom (ezt csak azért írtam, mert h kicsi pénzből is el lehet jutni az egekig), és persze 21 éves hallgató vagyok. :D
2011. okt. 17. 15:21
 7/13 anonim ***** válasza:
:D kevést pénzt azt nem tudom garantálni. Amit tudok ajánlani az 540EUR-ból 2db 100g-s aranytömb (1g befektetési arany 11000FT). Ebben tudok segíteni.
2011. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves 21 éves kérdező. Látom már előre, hogy a sok arany vásárlási tanács és pókerezés során az összes pénzedet elveszted. Ha csak ülsz a pénzeden és ennek a zavaros időnek végére érünk tisztábban fogsz látni, idősebb is leszel,sok információ is ér amiből okulsz. Mint említettem évtizedek óta bérbeadás egészíti ki nagyon jól a jövedelmemet. Üres helységet kell bérbe adni és két-három havi kauciót letetetni, és akkor semmi kár nem ér, mert abból fedezheted az esetleges "lelakást " Csak segíteni szeretnék. üdv V...X
2011. okt. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kedves 21 éves kérdező :) Látom már ,hogy az előző válaszoló jön nekem egy új monitorral mert a mostanit levertem a röhögéstől. Ugyan is annyira ki akarja adni azt a lakást ,hogy figyelembe se veszi ,hogy 1. nem lakásról kérdeztél. :D 2. Ahhoz ,hogy kiadhasd kéne legyen lakásod fölöslegbe. Mert gondolom nem a sajátodat kellene kiadnod. (Hacsak nincs tuti helyed a híd alatt) 3. Lakást venni meg jóval drágább dolog mint az általam említett módon aranyhoz jutni vagy egyéb más módon. De se baj akkor is értsd már meg ,hogy ki kell adni azt a lakást és minden más esztelenség. :)))
2011. okt. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
"Kedves 21 éves kérdező. Látom már előre, hogy a sok arany vásárlási tanács és pókerezés során az összes pénzedet elveszted. " - ennek a kommentelőnek mondom, h 3 éve stabil nyerő vagyok NL200-on pókerben, vagyis egyetemistaként havi 120k Ft-om van, plusz MLM csoportomból is van már havi fix 68000 ft jövedelmem amit 18-éves korom óta csinálom, de ahogy ismerik a pénzből sosem elég, (amugy nem ez a legfontosabb, hanem h szüleimnek vissza tudjam fizetni a hitelüket a házukra) ezért gondoltam h lehet az arany jó befektetés lenne, de úgy látom ez kevés pénz 10k Ft (azthittem h elég lesz laikusként, de látom nem), így valszeg többet szánok majd rá. Az albérletet köszönöm, de nem élek vele. Bocsánat h számokat is írtam, de így láttam érthetőbbnek az egész gondolatmenetemet.
2011. okt. 18. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!