Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes még várnom ezen...

Érdemes még várnom ezen ragszámú csomagjaimra amit már 09.16. -án feladtak Kínából? RA172176804CN RA127211743CN RA127269933CN

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 05:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Magyar postai szallitason keresztul rendelni barmit is... tuti ellopjak.

Meg kellett volna beszelni az eladoval, hogy dhl-el kuldje vagy fedex-el. Es inkabb fizetni valamivel tobbet, mint igy elvesziteni az egeszet.

Sajnalom, barmi is volt az :(

Talan jon valaki nalam okosabb es van valami otlete.

2011. okt. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
állhat a vámon is.
2011. okt. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ebből csak az egyiknél az a státusz, hogy célországba elküldve de az is 09.22.-én. A másik kettőnél küldemény felvéve 16.-án.
2011. okt. 17. 09:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért nem a postán érdeklődsz inkább? Mi itt a ragszámmal semmit nem tudunk kezdeni, ők viszont meg tudják nézni elvileg, hogy mi van vele... Akár telefonon is szerintem.


Egyébként valószínűleg megkapod, csak időbe telik. Én rengeteg csomagot rendeltem külföldről, sosem volt gond akkor sem, ha a postával jött, de előfordult, hogy egy hónapba telt a szállítás. És én még csak nem is olyan helyről rendeltem, ahonnan vámolni kellett volna.

2011. okt. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alapfelállásban ahogy olvastam kínai szállításokat, 3-4 hét az átfutási idő (most itt kicsivel a 4. után járunk), szerintem még bőven a türelmi időn belül van.

Új vagy gyanús terméknél a vámon is elakadhat. Egyes termékeket pedig legálisan nem hozhatsz be az országba (kémcuccok pl), amit sok kínai árul ebayen.

2011. okt. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy két ruhaneműről van szó, bőven a vámhatáron belül. Egyébként hiába hívom a posta ügyfélszolgálatát. Ők is csak azt látják amit én is a tracking alapján.
2011. okt. 17. 16:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!