Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy termék mitől "outlet"?

Egy termék mitől "outlet"?

Figyelt kérdés

Ezt olvastam valahol:"A termék eredeti, de Outlet terméknek minősül, ezért másodlagos értékesitési csatornán vásárolható.

Jó ha tudod, hogy az outlet termékeknek a cimkéjét a VPOP kivágatja, hogy evvel elkerüljék az elsődleges értékesitésbe (üzletekbe) való visszakerülést illetve doboz sem adható hozzá!!!!"


És most nem tudom eldönteni, hogy outlet= eredeti csak olcsóbb? vagy mi alapján van ez? Behoznak sok cuccot és a Vpop rámondja, hogy na ez outlet, vagy hogyan? :)


Bocsi,lehet sőt valószinü, hogy ez nem ennyire bonyolult, csak én nem jövök rá.


És igen barátkoztam a google-lal is de most nem voltunk túl jóba, nem találtam semmit ezzel kapcsolatban, viszont az is lehet , hogy figyelmetlen voltam.


Minden infót megköszönök :)


2011. okt. 19. 03:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az outlet tulajdonképpen új, de kifutó termékeket jelent. Hazánkban előszeretettel használják mindenre.

Outlet címen árulják a törött, sérült, külföldről behozott és itthon meggányolt háztartási gépeket, szórakoztató elektronikai cikkeket, stb.

2011. okt. 19. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy elöttem írták, de szerintem tuti nem vágják ki a cimkét.


Outlet a márkaképviseletek tartanak legtöbbször, mert ezek franchise módszerben üzelmelnek, vagy is minden üzletnek ugyan úgy kell kinéznie, és ugyan azt ugyan annyiért árulnia. na most ök elkezdenek akciózni augusztusba hogy kikerüljön minden termékük a nyárról, és ami nem fogy el azt kidobják az outlet boltjuknak. na de nem száz hogy ott is olcsobban fogják kapni.


de pl lehet egy triumph bolt ahol minden évszakban más más melltartók vannak, de pl az aranypóknak nem kell ilyen sürün váltania. az aranypók árulhatja bármeddig a melltartókat, mert ö nem márkaképviselet.


de én biztos vagyok hogy cimkét tilos egy új termékbl kivágni legyen az újmodell vagy kicsit régebbi.


szóval ez tuti hamisított és még gyernge hamisítás is.

2011. okt. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy termék atól outlet, hogy nem az aktuális, hanem valamelyik előző kollekció része, amit nem sikerült eladni.

Viszont amit ír, az több mint gyanús. Egy outlet termékben ugyanis benne van a címke, és doboz is jár hozzá. Az az indok, "hogy evvel elkerüljék az elsődleges értékesitésbe (üzletekbe) való visszakerülést", igencsak kamuszagú. Valószínűleg hamisítványról van szó.

2011. okt. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok! köszi mindenkinek a válaszokat, sokat segítettetek, nekem is nagyon gyanús volt az idézett rész, megerősítettetek abban amire gondoltam.


Köszi, mentek a zöld mancsok:)

2011. okt. 19. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!