Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hány millióból lehet tető alá...

Hány millióból lehet tető alá hozni egy házat?

Figyelt kérdés
Tudtok arról, hogy milyen árban van most építkezni? Azt is írjátok meg légyszíves, hogy hol. 10 millióból van esély tető alá hozni valamit? A telek megvan.
2011. okt. 20. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. egyszintes 2 szobás házat amibe van fürdő,wc,konyha, nappali plusz háló szoba azt akár 5 millióból is ki lehet hozni, mindennel együtt.
2011. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

számolj 250 ezerrel négyzetméterenként (ez átlagos ár)

Abból csinálhatsz 40 m2-t.

2011. okt. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:13

A második választól elég nagy az eltérés. Tudsz esetleg arról mondani valamit, hogy megbízott építtetővel ennyi? Vagy ha az ember maga szervezi, vezényli az építkezést?

2011. okt. 20. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:

Bezony ám, ennyi az eltérés!

Ha mindent hivatalosan csinálsz, megbízott építtetővel, nagyívű szakmai beszélgetésekkel, és leveszik, hogy ehhez is-ahhoz is hülye vagy, akkor 40nm= 10.000.000.-


Ha mindent számla nélkül csinálsz, kalákában, részben saját kezűleg, referenciás mesterekkel, és látják, hogy tudod miről beszélnek, akkor 10.000.000.- akár 100nm is lehet.

2011. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

bocs, de tudod ki építetne számlanélkül...garancia nélkül,engedélyek nélkül..milyen minőség lesz az?

És ha engedélyek nélkül csinálod pillanatok alatt megkapod a bontásit.

2011. okt. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy ha nagyvárosban építkezel, akkor a mestereket a környező szegényebb falvakból válaszd, lehetőleg fiatalokat.

Ugyanakkora szakmai tudással, olcsóbban, nagyobb lelkesedéssel dolgoznak.

2011. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az engedély és a számla nélküli munka nem zárja ki egymást.

Ha egy brigádnál érvényesíteni kell a garanciát, az már régen rossz. Az milyen minőség... Nem a garancia a fontos, hanem a referencia. Ha egy brigád jó, szó nélkül visszajön és kijavítja a szarát, ha nem, akkor meg indíthatod az eljárást (2-3 év).

Másrészről számla nélkül is ugyanazok dolgoznak, akik számlával. És ugyanazzal az arckifejezéssel...

2011. okt. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Langer Zsolt válasza:

Én ács vagyok, fiatal, jó munkakdvel ezért is írok nem tudom megtaláltad e már kivel akarod csináltatni a tetőt de ha nem és a távolság nem olyan nagy akkor én vállalkoznék rá. Árban szerintem biztos

hogy megtudunk egyezni

2012. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!