Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Posai értékesí...

Mit gondoltok a Posai értékesítésről?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi mint ügyfél hogyan álltok ahhoz hozzá, hogy nekünk postai dolgozóknak ajánlanunk kell termékeket?

Mert személy szerint jólesne ha néha legalább végighalgatná az ember hogy a másik mit mond.

Én sem szeretem csinálni ezt a részét, de ha akinek épp szüksége lenne erre és én elmondom annak meg örülök.

Van sok jó szolgáltatás ami nekem is tetszett, de mivel meg sem hallgatnak nem kellemes a dolog.

A kérdésem a lényeg, mit gondoltok, hogyan álltok ehhez?


2011. okt. 23. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez valójában ügynöki munka lehet. Nem szeretem az ügynököket,csak az időmet rabolják feleslegesen.

Ha valami érdekel,akkor utánajárok. A Posta különféle szolgáltatásairól is sok információ van a neten vagy a szórólapokon,a Posta hivatalokban. Ez bőven elegendő.

2011. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kifejezetten idegesít. Haladnék, mert csak csekket fizetnék be, vagy levelet adnék fel, mire elkezdi sorolni a postáskisasszony hogy biztosítás, számla, sorsjegy, stb.
2011. okt. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy oké siet valaki, mert csekket fizet be. De ha mindezt egy xy bankban csinálná, ott nem idegesíti, sőt még végig is hallgatja. ez akkor most hogy is van?
2011. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az emberek hozzá vannak szokva hogy a posta nem bank, pedig nagyon sok banki szolgáltatást nyújt.

Mivel nekünk ki van adva hogy az ablakban értékesíteni kell, hát tesszük, de ha én megyek be a postára legalább végighallgatom, vagy bárhova, végighallgatom ha épp nem elkések valahonnan, mert ennyit azért megérdemel, ha már tudom milyen ez.


De szerintem mivel a bankba mennek az emberek ilyen dolgokért, nem tudják hogy mennyi minden van itt is.


Hát sajnos ez van.

2011. okt. 23. 18:38
 5/6 anonim ***** válasza:

"Az emberek hozzá vannak szokva hogy a posta nem bank, pedig nagyon sok banki szolgáltatást nyújt. "


Ez részben igaz is. De akkor is kulturáltabban tudnak viselkedni egy bankban, mint egy postán.

2011. okt. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A bankban banki szolgáltatást ajánlanak, a postán meg majdnem mindent...
2011. okt. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!