Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kezd kilátástalan lenni?

Kezd kilátástalan lenni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, munkát keresek. Nehezíti a dolgom, hogy egy kicsit mozgássérült vagyok. Járni tudok rövid távon, segédeszközt nem használok. Vágyok arra, hogy dolgozzak, de gyakorlatilag alig állnak velem szóba munka témában. Valakinek lenne esetleg ötlete, javaslata?
2011. okt. 28. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg Te álláshirdetést feladni több helyen! Pl. expressz.hu-n, a hirdetés címe legyen figyelemfelkeltő: "Ha Ön egy megbízható, szorgalmas munkaerőt keres" A leírásban pedig írd le, hogy milyen munkát végeznél szívesen. Több e-mail címről add fel a hirdetést /nagy számok törvénye/, naponta frissítsd, hogy mindig elől legyen. Nekem bejött, pedig 48 évesen kerestem munkát. Regisztrálj állásközvetítők oldalain. Vannak cégek, akik megváltozott munkaképességű dolgozókat keresnek, mert úgy tudom, hogy 20 fő dolgozóra 1 fő megvált.munkakép. dolgozót kell alkalmazniuk, különben megadóztatják őket. Fel a fejjel, előbb-utóbb sikerülni fog!
2011. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én ma hirdettem meg magam profession.hu-n, de ott van még az expressz.hu és a jofogas.hu is, vagy az afsz.hu, ami a munkanélküli hivatal honlapja.

[link]


Sok siker magunknak! :)


22/L

2011. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

2. vagyok

Nekem nemrég mondták,hogy általában hiány van az éttermekben a mosogatókból...

2011. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos azt nem tudnám csinálni.
2011. nov. 14. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!