Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Cipőt külföldről honnan...

Cipőt külföldről honnan érdemes venni?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy van e bevált webshop ahonnan már rendeltél cipőt? Amit kinéztem itthon 25.000ft, külföldről postával kb 16.000ft. ebay, angol ebay és amazont átnáztem, ott is találtam 1 megfelelőt, de hátha tudtok jó boltot mondani. Ezt még nem vámolják meg, igaz? Köszi
2011. okt. 30. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Cipővel az a baj, hogy Magyarországon outletekben és webáruházakban is ugyanolyan megkapható a típusok 90%-a mint külföldön, sőt talán még olcsóbbban is mivel ők tömegesen hozzák be. eBay-en meg Amazonon is 50 Ł/€ között kezdődik a legtöbb lábbeli, s ha nem valami puccos márkaboltban vásárolsz akkor Magyarországon is megkapod annyiért.
2011. okt. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez lenne az:

[link]

Postával 72 USD ami kb. 16e Ft. Igaz, várni kell rá kb. 1 hónapot. A legolcsóbb magyar boltnál 4000Ft-tal olcsóbb, de nem is az a 4000ft a lényeg, hanem, hogy méretben nem találok sehol sem 45-46-osat. Itt meg van. 25.000Ft ért biztos van valahol, de az már 9000ft... Szóval inkább megveszem itt és várok 1 hónapot.

2011. okt. 30. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha az USA-ból rendeled akkor egész biztosan vámköteles (van olyan mód hogy ajándékkét adják fel, de ezt most hagyjuk), úgyhogy biztos nem lesz olcsóbb. EU-n belüli rendelésekre nincs csak vám. Tanácsolom hogy lesdd az angol/francia/német ebayt meg a Vaterát és ha már csak egy gyanús hirdetés is feltűnik ne félj felvenni a kapcsolatot az eladóval.

Azt most nem írom le hogy ez egy újrahasznosított cipő és kb. 500 forintot ér meghogy 1 hónap alatt szét fog menni, jó?

2011. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, de csak egy bizonyos értékhatár felett vámköteles. Azt nem tudom, mennyi ez a hatát. 100, 300 USD...? Majd holnap utána guglizok.


Mindegyik cipőt a távol-keleten raknak össze embertelen körülmények közt, ezt is. Sose volt még ilyen márkájú cipőm, de az előző 18.000Ft-os Rebook volt az első ami nem 1 hónap alatt ment tökre, így mostantól inkább csak ilyen árkategóriában vásárlok cipőt. Most is rebookot akartam, de ez jobban megtetszett. Remélem nem fogom megbánni.


Remélem, hogy azért nem csak egy divat hulladék cipő, hanem minőségi is, mert már megrendeltem.

UK/DE Amazont és ebayt checkoltam, nem volt megfelelő találat.

2011. okt. 31. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!