Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti Mivel spóroltok? Pl víz...

Ti Mivel spóroltok? Pl víz kevesebbet fürödtök, nem fizettek tvt, olcsó kaját vesztek? És mi az amin nem spóroltok? Pl bundára gyüjtötök azt megveszitek, cipő stb

Figyelt kérdés
2011. okt. 31. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Semmivel. Csak az spórol aki rászorul.
2011. okt. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Nem mondom, hogy veszélyesen spórolok, de ügyelek arra, hogy felesleges dolgokra ne adjak ki feleslegesen sok pénzt. De azért megveszem a normális minőségű kaját, párizsival tönkretenni a szervezetem nem fogom.

Ami fontos, azon pedig nem spórolok egyáltalán.

2011. okt. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagyok az a spórolós típus, de csak a név miatt nem veszek semmit drágábban.

Szóval nem veszek 1,5l mosószert 3000-ért mikor a másik ugyan olyan jó 1500-ért.

Nem veszek 300-ért "tejet" mikor ugyan annyi tehenet látott mint a 150Ft-os.Ilyesmik

De anyu szokta mondani hogy:Hétfőn nem számít a pénz, szórjuk kedden meg már az 1Ft-al olcsóbbat veszük mindenből! :)

2011. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Őszintén szólva igen, én speciel kevesebbet fürdök (2 naponta) és nincs kábel tv-nk (szerintem az nagy luxus). Kajánál nem spórolom meg a minőséget. Inkább a drágábbat veszem. De sok alapból olcsóbb ételt készítek, és kevesebb húst főzök. Kevés ruhát veszek, a gyereknek meg szinte csak használtat.

Igen ha gyűjtök valamire pl kábel tv (1 évig gyűjtöttünk) azt megvesszük. És attól függetlenül is gyűjtök külön, ha az adott dolgot bármikor megvehetném mert van pénzem.

2011. dec. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Fürdésen spórolni, micsoda proletárság már.
2015. aug. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!