Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mik a biztonsagos penznyeresi...

Kujmandosz kérdése:

Mik a biztonsagos penznyeresi strategiak az online ruletten?

Figyelt kérdés

nem szeretnrk nagy penzekben jatszani es sokat kockaztatni.Inkabb bixtosan keveset.

(Kifejezetten a bwinen jatszok a ruletten)


2011. nov. 3. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, nem létezik ilyen.
2011. nov. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Smartguy86 ***** válasza:
Nincs ilyen! Ha van végtelen pénzed, akkor próbáld ki a nyeréskor felteszel 1-et színre, vesztéskor felteszel 2-t színre stratégiát. De ha végtelen ideig játszod, akkor is csak az eredetileg feltett pénzek felét nyerheted meg... kb.
2011. nov. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Smartguy, ez a legprimitívebb "taktika" ami létezik. Egyrészt nincs végtelen pénz, másrészt meg van asztallimit.
2011. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Smartguy86 ***** válasza:
Tudom én is! Ezért mondtam, hogy nincs ilyen.
2011. nov. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
eleve nem szabad online ilyen dolgokkal játszani, mert simán tudnak csalni, úgy, hogy észre sem veszed, hidd el, sem az online rulett, se az online blackjack nem véletlen alapján játszik. Valóságban próbálkozz ilyenekkel inkább
2011. nov. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez szerencsejáték, nincs olyan, hogy stratégia, csak szerencse.
2011. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
46%

Rengeteg stratégia létezik. Mindegyikkel lehet próbálkozni, de hosszútávon nem működik egyik sem biztos nyeréssel.

Viszont ami segít a nyerésben az, hogy lehet vásárolni programokat. A "trendvadász" oldalán találsz ilyeneket.

Ezek kidolgozott stratégiák.Igazából a saját tapasztalatom az, hogy már az első pár gurításból kiderül, érdemes-e aznap a játékot folytatni vagy inkább pihentessük a dolgot. Én 4 kaszinóban vagyok regisztrálva. Tanácsom, hogy min 100-200 eu tőkével indulj,a bonuszokat soha ne vedd igénybe. Persze ha van több pénzed akkor indulhatsz magasabb tőkével is, de én azt tapasztaltam ha alacsonyabb 100 eu-nál a betett összeg akkor könnyebb veszteni. Nagyon fontos ha nem vagy még gyakorlott játékos akkor minden stratégiát először játékpénzben próbáld. Ha kell minden nap gyakorold ,akár hetekig is, hogy lásd melyik az a stratégia,amit megtanultál és nyereményt hoz. Mi ketten játszunk, van olyan nap amikor az első pár gurításnál vesztünk, pedig előtte nap ugyanezzel a stratégiával nyertünk. Ebben az esetben ha a veszteség eléri a betett összeg 10-20 %-át, arra a napra átmegyünk egy másik kaszinóba. a 4 közül általában 2 vagy 3 nyereményt produkál. Amelyikben vesztettünk ,oda már aznap nem megyünk vissza.

2012. jan. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!