Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A vaterán csak én nem tudok...

A vaterán csak én nem tudok eladni?

Figyelt kérdés
Új regisztráló vagyok, de egyszerűen semmit nem adok el.Talán mert új vagyok?milyen ötleteitek vannak az eladás növelésének sikeréhez?
2011. nov. 4. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Túl drágán adod gondolom, sokan ebbe a hibába esnek, a legtöbb ember aki ott vásárol csóró.

Ingyen postára is felfigyelnek, inkább számold bele az árba és írd ki hogy te fizeted.

Vagy ha mindenképp el akarsz adni valamit akkor indítsd 1 ft-ról, minimálár nélkül. Azokra licitálnak a legtöbben.

2011. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szia.add meg a felhasználó neved megnézem talán a tartalommal vagy a kulcsszóval van a gond,vagy az ár nem megfelelő.Az se biztos,hogy jó kategóriába raktad,szóval több gond is lehet.Nagyon fontosak a szép átlátható képek.minden látható a kegyen,a hibák is fotózva.a megfogalmazás kedves,felhívó legyen.és engedj az árból,mert a postaköltséggel együtt nagyon megugrik egy termék ára,ha tudsz adj meg több személyes átvételi lehetőséget.legyél alkuképes.ha bármi kérdésed van írj.És ne csüggedj van idő amikor amúgy se mennek a dolgok,most épp az ünnep közeledtével a játékokat keresik nagyon.De ha beindul nem lesz gond,lesz mindig pangás,de azért egy kevés csurran.
2011. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nullás vagy, nincs még hirneved. Magyarán bizalom a vevőknek feléd. Ezzel kiegészítettem az első mondandóját. Esetleg próbálkozz a képgaléria használatával. Pár száz forint/hó, de hátha bejön.
2011. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán a legfontosabb a jó minőségű, élethű, nagyméretű kép! Utána a visszajelzéseid, utána a leírás és így tovább. Szóval törekedni kell a maximalizmusra, másképpen elveszel, nagy a konkurencia, sok a termék.
2011. nov. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!