Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Akik angol nyelvteruleten...

Akik angol nyelvteruleten elnek elmondanak a tapasztalataikat ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Arra lennek kivancsi, hogy jelenleg az au pair couple mennyire keresett??


21 eves lany vagyok, a parom 26 eves, 3 eve vagyunk egyutt, es jovore (osszel) szeretnenk kimenni, elsosorban a nyelv tanulasa celjabol.


Jelenleg az orszagban keptelenseg elhelyezkedni, hiaba van felsofoku vegzettsegem, mindenhol kikoteskent szerepel a 2-3 ev szakmai tapasztalat, ami nincs mert senki nem alkalmaz palyakezdokent!


Imadom a gyerekeket, szivesen foglalkozok veluk, es a hazi munka elvegzeseben is oromomet lelem. A parom kepes elvegezni barmilyen hazkoruli munkat, lehet ez funyiras, favagas, festes, barkacsolas, allatok gondozasa stb. Neki van jogositvanya is, hosszu evek ota rendszeresen vezet.


Arra gondoltunk, hogy szivesen kimennenk egy csaladhoz, elsosorban a nyelv tanulasa celjabol. Ez a ,, munka" alkalmasnak tunik minden szempontbol, de nem tudjuk, hogy van-igeny ilyesmire?!


A neten nezelodtem, de eleg keves hirdetest talatam ezzel kapcsolatban. Altalaban 1 szemelyt keresnek csak (fiatal lanyt) a gyerekek melle.


Innen sokkal nehezebb tajekozodni, ezert kerem a segitsegeket. Van esely arra, hogy talaljunk egy olyan csaladot akiknek hasonlo munkak elvegzesere lenne igenyuk?? Ha vannak esetleg olyan parok, akik hasonlo modon kijutottak szivesen olvasnam a tapasztalataikat. (Hol talaltak ilyen hirdetest, hogy ereztek magukat, mennyi ideig voltak kint, stb) :)))


Elore is koszonom ha valaki segit! :)


2011. nov. 7. 16:54
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy a nyelvtudasunk ott kimerul, hogy megertjuk amit mondanak nekunk, es masokkal megertetjuk magunkat. Jo esetben! :))))
2011. nov. 7. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!