Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a különbség az USPS First...

Mi a különbség az USPS First Class Mail és az International Airmail között?

Figyelt kérdés

Ha az USA-ból rendelek, többféle szállítási lehetőség van. Melyiket célszerű választani?

Rendeltem már ebay-ről usps first class mail-lel, két héten belül megjött a csomag. 1 hónappal ezelőtt rendeltem iHerb-ről, international airmail-lel még mindig nem kaptam meg a csomagot :( Még reménykedem... De addig is nagyon örülnék, ha valaki felvilágosítana a különbségről! Köszönöm előre is!



2011. nov. 9. 14:28
 1/2 Gergő1 válasza:

A különbségre nem tudom a választ, de vigyázz az iherbbel, mert én is rendeltem tőlük, de mivel a rendelt termék pont vámköteles lett volna, visszafordítottam a rendelést. Erre ők, miután azt ingyenes szállítás után megkapták, levontak 58 USD-t szállítási költségként, és további 45-öt újracsomagolási díjként, így a kifizetett 163 USD helyett kaptam 59.74 dollárt vissza!! Természetesen panasszal az USA fogyasztóvédelméhez fordultam, (mai nap) de még nem kaptam választ. Angolul:

Iherb has stolen about 90 USD for me, thely only sent me back 60 USD without the 163 payed out. They said: YOu receive a refund minus the shipping you paid with us, minus the cost to return the package as well as minus our 20% restocking fee, however they got bach the package FREE!

2011. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Levi86 válasza:
teljesen mindegy honnét rendelsz! a megfelelő kommunikáció számít eladó és vevő között hogyan egyeztek meg a szállíttatásról. Kérdésedre a válasz: az egyik elsőbbségi a másik nemzetközi SIMA,nem elsőbbségi. ezért nem sietik el.
2013. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!