Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy ismeretlen e-mailra...

Ha egy ismeretlen e-mailra lehozatok a netről egy csomagot, amit a postakocsi hoz ki (4, 000 Ft-os, idő és értékbiztosított postai csomag) Hogyan tudom átvenni?

Figyelt kérdés
Az átvételkor nem tudok ott lenni, de kapok esetleg vmi értesítőt? Avval ha bemegyek érte kiadják nekem, ha nem az én lakcímemre jön?
2011. nov. 9. 16:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Mármint ismeretlen lakcímre.
2011. nov. 9. 16:21
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Ismeretlen lakcímre hogyan vinnének csomagot? Hol kopogtatna a postás?

2. Csomagot a postán név és lakcím igazolása mellett adnak ki, amelynek természetesen meg kell egyezni a csomag címével.

2011. nov. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Így ahogy írta a kérdésed:

"Az átvételkor nem tudok ott lenni, de kapok esetleg vmi értesítőt? Avval ha bemegyek érte kiadják nekem, ha nem az én lakcímemre jön?"

Igen bedob egy értesítőt. Azon minden rajta lesz.


De azért elgondolkozom: ha nem vagy a lakcímen akkor, hogy viszi oda amit viszont a postás nem ismert címre vinne? Mert ugye akkor hová dobná az értesítőt?


Add meg a címet. Ha nem vagy ott akkor értesítőt dob be. Te pedig elballagsz az illetékes postára a megadott időben.

2011. nov. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!