Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Plus500-al mi a tapasztalat?

Plus500-al mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy van már hasonló kérdés, de réginek tartom és azóta eltelt idő tapasztalatai is érdekelnek.


Arra lennék kíváncsi, hogy ez a cég mennyire korrekt, fizetnek-e rendesen a nyereség után?


Olvastam róla több helyen, angol és német portálokon is. Megítélése összességében nem túl jó. Sokan írták nem fizetett rendesen stb. De általában érezhető volt ezen emberek írásaiból és véleményükből, hogy nem értettek hozzá, azért nem arra számítottak, ami történt...


Tisztában vagyok vele, hogy ez a kereskedőfelület szinte túl egyszerű és sok profinak nem tetszik emiatt.


De akinek van vele valódi számlás tapasztalata, kérem írja le!


2011. nov. 9. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ragaszkodsz a Plus500-hoz, amikor több biztosan megbízható cég is van a piacon?
2011. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem ragaszkodom, csak kíváncsi vagyok, hogy az utóbbi időben mi újság van vele.


Amúgy ha tudsz esetleg olyan céget, ahol hasonlóan kis betéti összeggel lehet számlát nyitni és vannak árucikkek és deviza kereskedelem is érdekel nagyon.

2011. nov. 9. 19:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Oandánál volt számlám, igaz ott csak deviza van.
2011. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


A lakossági ügyfelek túlnyomó része (77%-a) veszteséget realizált az FX forward és CFD ügyleteken.


A vizsgált napon fennálló nyitott pozíciók összesített, nem realizált nyeresége lakossági ügyfeleknél 1,2 Mrd forint, míg a pozíciók nem realizált vesztesége 4,2 Mrd forint volt. A nyitott pozíciók nagy része, hasonlóan a lezárt pozíciókhoz veszteséget mutatott. Egy nyitott pozíció átlagos eredménye 744 ezer forint veszteség volt. A veszteséges nyitottpozíciók 50%-ánál a kimutatott veszteség meghaladta a 340 ezer forintot.


Még egyszer: ez egy napon vizsgált veszteség.

2011. nov. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bionyítékot tudok adni hogy fizet!5000ft ból csináltam 100ezret!
2011. nov. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!