Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem viszi senki se az 1...

Miért nem viszi senki se az 1 Ft-os, se a pár ezres csomagjaimat teszveszen?

Figyelt kérdés
annyira jó rucikat kínálok bagóért, amit turin vállfán darabáron 2-3 ezerért adnak! már egyre olcsóbban teszem fel, nemigaz hogy senkinek nincs pl 3 ezre egy 12 darabos csomagra, vagy ugyanilyenre nem licitál senki 1 ft-ért az övé lehetne!
2011. nov. 10. 07:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én soha nem vennék csomagot - ha esetleg egy-két dolog tetszik belöle, akkor utána mit csináljak a többivel? Ha érdekes darabot látok, akkor azt az egyet megveszem, de felesleges szemetet nem.

Attól, hogy neked tetszenek, még nem biztos - söt elég valószinütlen - hogy másnak is az összes tetszene.

2011. nov. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerinte jobb lenne, ha darab áron tennéd fel, vagy jeleznéd, hogy ha igény van rá akkor külön is felteszed. Azaz ne kelljen, mint előbb említették feleslegesen több darab ruhát megvenni.

Remélhetően a képek illetve a leírás a cuccokról jók. Azokon mindent lehet látni a ruhák állapotáról.

2011. nov. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Online nem sokan vásárolnak ruhát, pl. én sem, mivel nem tudom felpróbálni. De nem volna amúgy egyszerűbb eladni egy turinak? Valószínű egyben megvennék az egészet ennyiért.
2011. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
senki nem vesz :) végigjártam a város összes turiját :)
2011. nov. 10. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
epitsd bele az arba a posta koltseget es hirdesd ingyen postaval.
2011. nov. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!