Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valakinek valami infója...

Van valakinek valami infója erről az állásról? Danger kraft kft, Ausztriai munka. El utaltuk a pénzt, de egy kicsit elbizonytalanodtunk, mert itt a neten semmit nem találunk róluk.

Figyelt kérdés
[link]

2011. nov. 12. 19:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Arra a pénzre hideg vizet ihatsz.
2011. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Normális állásközvetítő iroda előre nem kér pénzt. Egyébként nekem be se tölti az oldalt.

Jó volt tanulópénznek.

2011. nov. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Katoonene ***** válasza:
Az oldal él, JELENTSD FEL ŐKET, mert nem adnak számlát, ráadásul megkárosítottak téged.
2011. nov. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
kedves kérdezö! téged sajnos csunyán átvertek! munka nincs csak a pénz kellett neki!!mi is igy jártunk...
2011. nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 vtimy válasza:

Mi is bedőltünk neki!!!

Pénzt utaltuk, azóta csak az ígérgetés ment. A telefont nem veszi fel.

Holnap megyünk a rendőrségre feljelenteni!

2011. nov. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
kedves timi feljelentheted de ugyse fognak csinálni semmit! én tavaly októberben jelentettem fel valakit azóta nem történt semmi!!de csak nyugodtan probáld meg hátha..magyar rendörökröl ennyit!!!ica
2011. nov. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
A módszer a következő! Profi!Felveszik az átutalt pénzt, majd 3-napig hívogatnak,hogy ne fogjál gyanút utána kapsz egy SMS-t, hogy swift vizsgán van és soha többet nem veszi fel! Fogjunk össze együtt jelentsük fel!Én felhívtam a szállodát amit megjelölt munkahelynek semmit sem tudtak erről a cégről!Amennyiben van Baja közeli károsult hívja a 06 20 525 08 76-os tf-számot! Ne haggyjuk a bűnözőket!!!!!!!!!!
2011. nov. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, szóval nem vok egyedül, ma tettünk feljelentést, de nem várok csodát.már az oldal sem elérhető. :(
2011. nov. 17. 18:14
 9/17 A kérdező kommentje:
jajaja, én is így voltam, jött az sms a swift vizsgáról, aztán azóta semmi.Mi Tolna megyében vagyunk, 3-an ismerősök.mind a 3-an feljelentést tettünk...
2011. nov. 17. 18:16
 10/17 anonim válasza:
Válaszolj megígérem, hogy együtt elintézzük őket!!!!!!!!!!!!!!!
2011. nov. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!