Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tegyük fel: egy kezdő riporter...

Tegyük fel: egy kezdő riporter vagyok. Megbízást kaptam, hogy készítsek interjút egy igen híres emberrel. Az elérhetőségeit is nekem kell felkutatni. Hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 23:52
 1/8 tetro ***** válasza:
kérd el a számát egy ismerősödtől, aki ismeri...
2011. nov. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, hogy megvan-e adva, hogy kivel kell, vagy szabadon lehet választani. Ha szabadon, akkor tudsz több közül válogatni, pl. színház igazgató, vagy egy színész akár, amelyik igent mondd, stb.. ha megvan adva a személy, neten utána lehet keresni. Nem hülyeségből mondom, iwiwen vagy facen is tudsz neki írni (mi is ezt csináltuk mikor volt ilyen feladat és nem volt ciki..a tanár javasolta, aki egyébként nem egy jött ment senki) szóval utána kell nézni telefonszám, emailcím, ilyesmik.. aztán beszélni vele hogy szeretnél interjút mert... aztán megbeszéltek egy időpontot, helyszínt, elmész megcsinálod az interjút és kapsz egy 5öst:P
2011. nov. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak a titkárságán keresztül.
2011. nov. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kezdő riporter egy híres emberrel? Ez egy paradoxon.
2011. nov. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elképzelem a szituációt, ahogy írsz Brad Pitt-nek FB-n, hogy figyi már Pitikém, nem adnál egy interjút :D


Természetesen igazán híres embereknél ez úgy működik, hogy felkeresed a menedzsmentjét / ügynökét (akinek ált. nyilvános az elérhetősége), vele letárgyalod a részleteket és majd ő megbeszéli a sztárocskával a dolgot.

2011. nov. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt én is gondoltam, hogy nem fogom tudni közvetlen elérni az interjúalanyomat. Tegyük fel tényleg elég híres, mondjuk az OTP vezérigazgatója. Neki nem hiszem hogy lenne managgere, de titkárnője mondjuk igen. És az ő elérhetőségét hogy szerezzem meg hogy rajta keresztül elérjem a célom? Feltételezhető az is, hogy nem adják ki az elérhetőségét, de nem ötösért csinálom, hanem fizetésért :P
2011. nov. 14. 16:33
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja ha fizetésért,akkor először írjál róla valami elképesztő dolgot.Aztán majd keresni fog,hogy kérdezze honnan vetted,és akkor találkoztok.
2011. nov. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tetro ***** válasza:
ha neked tényleg gondot jelent az, hogy milyen úton indulj el, felvenni a kapcsolatot egy bankigazgatóval, akkor ez nem a te szakmád
2011. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!