Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nemzetközi vállalkozásmenedzsm...

Manócska'90 kérdése:

Nemzetközi vállalkozásmenedzsment című tantárgyból kapott beadandóba mit írjunk? (folyt. Lent)

Figyelt kérdés

A feladat:


Egy - a tananyagban nem vizsgált - nemzetközi vállalat menedzsmentjének komplex elemzése, majd az eredmények reprezentálása a tanult szempontok szerint.


Nem a vállalat a legfontosabb, hanem, hogy mégis mit kéne bele írni. A tanár semmit nem mondott. Ennyi volt a támpont. Meg, hogy 35 oldal legyen. Nem tudom, ez mennyiben segít esetleg, de a tankönyvünk: Dr. Poór József: Nemzetközi emberi erőforrás menedzsment (2009)


Azért írtam ide, mert azt reméltem, hogy jár erre valaki, aki ért az ilyesmihez, mert nagyon el vagyunk veszve.


Előre is köszönöm!


2011. nov. 13. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:

"tanult szempontok szerint"


Ez lehet a kulcsmondat...

A csoporttársaidon kívül pedig itt aligha tudja bárki is, hogy mit tanítottak nektek. Keresni kell valakit aki figyelt órán és megkérdezni tőle...

2011. nov. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!