Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék pénzt keresni?

Hogyan tudnék pénzt keresni?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és anyukámmal vennénk egy kislány kiskutyát (35ezer) és sajnos ivartalaníttatni kéne mert van egy 2 éves fiú kutyánk, persze ő is kistestű mint a lány. És Ugye 45 ezer legalább lenne (utánna néztem ivartalanítási áraknak) és anyu mondta,hogy majd karácsony után mert most itt a karácsony mindjárt és az se kis pénz az embernek. És gondolkodtam ,hogy vállalok munkát de nem tudok mert csak 14 vagyok. :( Persze felmerül a kérdés ,hogy miért nem a karácsonyra gyüjtök? Hát nem gyüjtök karácsonyra mert már mindenkinek megvan az ajándék (nagyiék,anyu,apu,tesóm) :). Kérem aki tud segítsen :S
2011. nov. 14. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem sokat tudsz tenni.

Talán a karácsonyra hivatkozva kérhetsz mindenkitől akiktől ajándékot vársz hogy pénzt adjanak neked..

Ha vannak dolgaid azokat eladhatod ismerősöknek,barátoknak..(könyv,dvd filmek,ékszerek,játékok,ruhák)

Ha vannak idős szomszédok megkérdezheted tőlük,hogy nincs-e valami munka neked(bevásárlás,takarítás,ha leesik a hó hólapátolás stb)

2011. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm ,hogy ilyen gyorsan válaszoltál. :)

Az idősekre nem is gondoltam pedig laknak itt.:)

2011. nov. 14. 13:23
 3/4 tetro ***** válasza:
irreálisan sok az ivartalanításra a 45ezer forint... a macskámat tavaly 12ezerért ivartalanították.
2011. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Bakker rosszul írtam :DDDDDD

45 ezer lenne ha megvesszük és ki is ivartalanítják.:D

10 ezer lenne szerintem az ivartalanítás.:D

2011. nov. 14. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!