Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán hogy lehet megcsinálni...

Vaterán hogy lehet megcsinálni hogy az aukciót amit értékeltek nekem más már ne lássa? Szexshopból rendeltem és jó lenne ha más nem látná mit. Másnál láttam hogy azt írja ki már eltávolították holott 4 napja vette. Sos!

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hogy az értékelést mindenki lássa szükséges a megbízhatóság ellenőrzéséhez
2011. nov. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legközelebb, ha valami kényes holmit akarsz venni, akkor arra regisztrálj be egy új felhasználói nevet, amivel aztán nem vásárolsz többet (vagy majd csak hónapok múlva, amikor már eltűnt a termékoldal)!


Amúgy meg mindenki csak egy nicknevet lát, senki nem látja a valódi neved, csak az eladók esetleg, akitől már vásároltál (azok meg nem azt fogják böngészni, hogy te előzőleg mikor és mit vásároltál)...

2011. nov. 16. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés! A Vatera mit válaszolt? Jaaa, őket nem kérdezted? Hmmm...
2011. nov. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az eladót kérd meg, hogy távolítsa el. Ennyi. Egyébként automatikusan 3 hónap után törlődik és csak az értékelés és az aukciószám utal erre a vásárlásra. Más semmi adat.
2011. nov. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hogy kell eltávolítani???:)
2011. nov. 16. 09:05
 6/7 A kérdező kommentje:
Légyszíves írd le pontról pontra mert érdekelne és akkor elküldeném az eladónak is...
2011. nov. 16. 09:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Negyedik vagyok:


Sajnos csak automatikusan törlődik. Úgy néz ki mióta ezt a funkciót használtam változtattak. Ezért mertem kapásból ajánlani.


"A mindkét fél (eladó, vevő) által értékelt aukciók 90 nappal, az érvényes licit nélkül lezárult aukciók 30 nappal az aukció zárása után már nem jelennek meg a Vatera piacterén. (A licit nélkül lezárult aukciók amennyiben meghosszabbításra kerültek még 3 napig érhetőek el.) Az eladó vagy a Vatera által törölt aukciók az eltávolítás után azonnal kikerülnek a kínálatból. "

2011. nov. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!