Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 13 évesen dolgozhatok?

13 évesen dolgozhatok?

Figyelt kérdés
És nem azért akarok dolgozni mert abba hagytam a sulit... az mellett akarok dolgozni...
2011. nov. 19. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.15 éves kor alatt nem lehet dolgozni.15-16-ig csak szülői engedéllyel lehet. 13 évesen sehogy.
2011. nov. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Inkább tanulj.
2011. nov. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
tanulnék b*** meg ha a szüleim lennének olyan eszesek hogy keresnek munkát... anyámnak van... 3 is.. apám bas**us egy se volt 10 000 forintom amit mobilra akartam költeni hogy nekik ne kelljen olyan sokat fizetni érte... erre elveszik.. nem is az a gond hogy elveszik hanem az hogy a hátam mögött elkérték volna nem lett volna semmi gond... apám szokta mondani aki akar az talál munkát... ő kb 2 éve csak vár.. és sose jön be neki ígérgetnek stb... így ba***átok meg hogy tanuljak??? tanulok! 4-es 5-ös vagyok.. és leszek is... de ha egyszer nincs pénz... esküszöm elszökök... ez nem élet!
2011. nov. 19. 08:29
 4/12 A kérdező kommentje:
tesóm 16 éves... ő dolgozik.. de nem abban az értelemben..
2011. nov. 19. 08:31
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
hát azt tudod csinálni, hogy ha van a környéken egy (vagy több) idős bácsi/néni neki segíteni a házimunkában, ház körüli munkákban(fűnyírás, gereblyézés, kutyasétáltatás). ilyeneket tudsz csinálni.
2011. nov. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
idős néni/bácsi van.. de egyik se adna pénzt ... ismerem őket nem a legjobb emberek az fix!
2011. nov. 19. 08:36
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól fején vágnám azt aki ezt a kutyasétáltatás-időseknek-pénzért dolgot kitalálta, de azt is, aki ajánlja. Egyszerűen ilyen nincs Mo-n!!!
2011. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Feketén... ami nem túl jó... vagy vársz... Én már 11 évesen is dolgozni akartam :) de bírtam várni 4 évet...

16/L

2011. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hagyományos munkát nem végezhetsz. De pl. színpadi játékért, zenélésért kérhetsz pénzt, ha értesz hozzá. Ugyanígy kézműves termékeket is értékesíthetsz.

De én a helyedben meggondolnám, érdemes-e dolgozni, ha a hátad mögött elszedik a pénzed.

2011. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
már lemondtam a mobilról.. nem érdekel.. de az hogy karácsonykor a barátnőimnek nem tudok semmilyen ajándékot venni mi közbe ők nekem vesznek... annyira szégyellem magam és a zenéléshez.. nem értek.. kézügyességem van de nincs olyan amit tudnék csinálni és eladni
2011. nov. 19. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!