Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Munkanélküli embernek tényleg...

Munkanélküli embernek tényleg jár utazási kedvezmény?

Figyelt kérdés
azt hallottam hogy aki munkanélküli az kap pl a bkv-n ingyen utazási lehetőséget, ebből mi lehet az igaz meg ha mégis igaz akkor ehhez milyen feltételek kellennek?
2011. nov. 22. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
nem jár
2011. nov. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó is lenne...

Nekem elvileg a munkaügyi fizeti az útiköltségem ha állásinterjúra megyek és viszek róla igazolást + a busz/vonatjegyet, bkv napijegyet.

Be is adtam még egy két hónappal ezelőtti interjúm útiköltségét, de azóta semmi.

2011. nov. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csak ha a munkaügyi központ által szervezett oktatáson vagy ún.közérdekű munkán veszel részt.ebben az esetben a lakó/tartózkodási hely és a munkahely/oktatási "intézmény" közötti útvonalra érvényes.amúgy meg milyen jogosultsági alapon adnák?én 2 kiskorú gyerekemet viszem-hozom minden nap,és egy forint támogatást sem tudtam összevakarni a bérletemre,mert miért nem szülök még egyet,akkor jár a nagycsaládos kedvezmény-jegyzi meg majd minden nap a sofőr a buszon.ebbe a nyomorult,kilátástalan világba,szüljek még egy gyereket,csakhogy kedvezményesen utazzunk/étkezzünk?!
2011. nov. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben az állás interjú előtt jelzed a munkaügyi kp felé, és az ott kapott nyomtatványt kitöltve visszajuttatod nekik, akkor az utazási költséget visszatérítik!
2011. nov. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tb74 válasza:
Szerintem otthonról Munkaügyi központig illetve vissza, kifizetik a tömegközlekedési jegyedet.
ápr. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A BKV oldalán kint van, hogy a munkakeresők ingyen utazhatnak, gondolom kell hozzá valami igazolás a munkaügyi központból.

Anno bezzeg nem volt ilyen, amikor egy évig munkát kerestem.

ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!