Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hamis tigáz bírság után ha...

Hamis tigáz bírság után ha nem fizetünk kiköthetik a gázt?

Figyelt kérdés
Hogy állíthatnak ki egyáltalán hamis jegyzőkönyvet?Sosem csináltunk semmit a gázórával.A bírság több mint fél millió...valóban kikötik ha nem fizetünk ez esetben?Gondolom ha valaki fellebez további költségeket kell állnia és nem is valószínű hogy sikeres ez az út.

2011. nov. 26. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Forduljatok az Energetika Hivatalhoz-kivizsgálja részletesen a dolgot töviről hegyire és ha tényleg nincs semmi, csak gyanúsítások és vádak akkor töröltetni fogja. Addig meg hagy küldjék a csekkeket nem kell vele foglalkozni. Ez több hónap is lehet, de nem kell emiatt aggódni.
2011. nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jajj és az lemaradt, hogy nem kötik ki a gázt.
2011. nov. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sajnos én is így jártam, és a válasz IGEN! Nekem már ki is kötötték, mivel az üzletszabályzatot átírták 2010-ben! Milyen érdekes...
2011. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsétek el a gázműveket és álljatok át palackos földgázra. Ez nagymomású (160Bar-os) palackokban cseppfolyós állapotban vásárolható. CNG-s autókba kínálják, de minden további nélkül egy alkalmas gázreduktorral ráköthető a városiról leválasztott belső gázhálózatotokra. Kell legalább két spéci palack a cserebere miatt és egy reduktor, ami a gázcsőre van felszerelve.

Az LPG-vel szemben ezt nem terheli haramia-adó, nincs alapdíj, nincs óraleolvasás, bénázás a lejelentéssel, csekkekkel, elviselni a felülvizsgálati b@tatást, nincs telenyomva Co2-vel vagy nitrogénnel, mert ezt bárki bevihetné bármikor a fogyasztói felügyeletre, ha a kocsiján észreveszi, hogy nincs meg a kellő kalóriája. Végezetül: a gázóra se mér esetleg kétszeres fogyasztást...

Két apróbb gond van vele: Egyszer meg kell a technikát finanszírozni, illetve ha kifogy a palack, cserélnbi kell. Az orszégban jelenleg 4 helyen töltik, de egyes cégeknél vannak vezetékes gázra kötött CNG kompresszorállomásk is már... (Csak itt már a kalória nem garantált, mert a 'gázmaffia' keze benne van.)

2013. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!