Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vásároltatok már azEbay-ról?...

Vásároltatok már azEbay-ról? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2009. máj. 14. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez függ az eladótól is, de nekem eddig csak jó tapasztalatim vannak! Paypallal vagy átutalással fizettem, de volt olyan, hogy borítékben küldtem papírpénzt. Jött már csomagom Németországból, USA-ból, Olaszországból.
2009. máj. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. máj. 14. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Többször vásároltam már E-bayről.

Érdemes és egyszerűbb Paypal-lal fizetni és persze licit előtt kapcsolatban lépni az eladóval, végignézni a róla irt visszajelzéseket és tisztázni a szállitás részleteit.

Van olyan magyar cég amelyik vállalja az olyan áruk hazaszállitását USA-ból amiknél az eladó nem hajlandó külföldre postázni.

2009. máj. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
És magas szintű nyelvtudást igényel gondolom..
2009. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,kérdezni akartam.

Magas szintű nyelvtudást igényel?

Eladni érdemes?

Nemzetközi bankszámlaszám szükséges az EBAY-hoz?

2009. nov. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell hozzá magasszintű nyelvtudást, ha tudod mit akarsz. Nem kell hozzá nemzetközi bankszámlaszám, mert a Paypal számlát fel lehet tölteni bármilyen magyar bankszámláról indított átutalással.

Az eladást még nem próbáltam arról nem tudok nyilatkozni.

2009. dec. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Vadmeggy ***** válasza:
100%
Osztálytársamat lehúzták 40ezer Forinttal amikor Psp-t rendelt egy ferdeszeműtől. Szerintem nagyon tájékozódni kell mielőtt valami értékesebbet vásárolsz
2010. jan. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

huh, hát borítékban pénzt küldeni merész dolog. senkinek nem ajánlom, ki tudja hol keveredik el. én is kedvet kaptam ebayezéshez, barátom tavalyelőtt karácsonyra usa-ból rendelt nekem egy pólót, meg is érkezett szépen. most rendeltem hong-kongból egy szemüveget, nem nagy tétel, mert 600ft, végülis próbálkozásképp. mert most csináltam ebay-t+paypal-t. még nem érkezett meg, elvileg ma és holnap jár le a 7-14 business day, munkanap.

de írt az eladó levelet, hogy függhet a hétvégéktől, a közlekedéstől és minden egyéb tényezőtől a szállítás, tehát lehet késésre is számítani. a héten még várok, ha nem jön meg, akkor lepontozom meg elküldöm a francba, nem fogok könyörögni meg írogatni, az ilyen messziről jövő termékeknél nem is érdemes, mert többe kerül a visszapostázás mint maga a cikk.

tehát most csücsülés és várakozás. szorítsatok, hogy megérkezzen! nem szeretnék csalódni a külföldi vásárlásban. :$

2010. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!