Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rájöttem hogy a munkám során...

Gubanc86 kérdése:

Rájöttem hogy a munkám során elkövettem két nagy hibát. A hibák alul részletezve. Hogyan kezelnétek a helyzetet és hogyan prezentálnátok mindezt a feletteseteiteknek?

Figyelt kérdés
A hibák: elfelejtettem tájékoztatni az Ügyfelemet, hogy az általa megrendelt feladatok közül (a legtöbb pontosan teljesült) egy momentum 1 héttel tolódva teljesült, és egy másik pedig sajnos nem tud teljesülni a megrendelés szerint (e helyett kompenzációt azonnal fel tudok ajánlani). A hibákat egyértelműen én követtem el, az okokra már nem igazán tudok választ adni, sajnos elsiottam felettük és most buktak ki
2011. dec. 3. 23:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Így, ahogy most leírtad. Tudod, van az a mondás, miszerint csak az nem hibázik, aki nem dolgozik. Ez nagyon igaz, mindenki követ el hibákat. Egy esetből semmi gond nem lesz, kérj elnézést és természetesen minél előbb tudasd az ügyféllel is, hogy mi a helyzet. Aztán legközelebb majd jobban ügyelsz.
2011. dec. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!