Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sikerült már valaha valakinek...

Sikerült már valaha valakinek a semmiből talpra állni és létrehozni valami jövedelmezőt?

Figyelt kérdés

Ismertek olyan embert, aki a nulláról indult és elért valamit? Tisztességes úton, valami olyat, ami nem mások kárára, hanem ha nem is hasznára van, de legalább semleges?

Nulla alatt azt értem: se ház, se kocsi, se szülői támogatás, se örökség, se kimagasló/különleges tudás vagy végzettség. Hanem egy egyszerű ember, de azért sütnivalóval. Tudtok legalább egy ilyen sikertörténetet?


2011. dec. 8. 16:15
 1/4 tetro ***** válasza:
én ilyen vagyok. meg a barátaim jelentős része is. persze van aki nem semmiből indult közülük. de lakást, kocsit, örökséget egyikük sem kapott. és akit támogattak is, azt is havi 10-30ezer Forinttal.
2011. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ilyen embernek nem sok esélye van. Ha nincs kiinduló tőkéje, akkor mindenképpen szüksége van sok tudásra, mert valamire alapozni kell, ez a két lehetőség van csak (pénz vagy tudás).

Persze az elképzelhető, hogy ha az embernek van sütnivalója, akkor utánajár és megtanulja a szükséges dolgokat, de ott már akkor a tudás a tőke.

2011. dec. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszadó kicsit részleteznéd mit értél el és hogyan? És most hány éves vagy és hol tartasz a céljaidban?

Bizonyos helyzetben havi 10-30ezer forint is sokat jelenthet...


Második válaszadó: kösznöm a válaszod, sajnos én is így látom.

2011. dec. 8. 16:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen plusszra szukseg ahogy elottem is irtak. Szereny velemenyem szerint, az elorejutashoz akarat kell. Az emberek nagytobbsege megelegszik azzal amije van, legyen szo gyari munkasrol vagy tobb tiz milliot kereso ceg tulajdonosrol. Az igenyeik a lehetosegeikhez igazodnak , ugyan vagyaik meg vannak a jobbra/tobbresz/szebbre, de a kenyelmes vilagukbol nem hajlandoak kilepni, nem akarnak doglozni a tobbert.
2011. dec. 9. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!