Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Meddig lehet felhasználni a...

Meddig lehet felhasználni a check dejeuner étkezési utalványokat?

Figyelt kérdés
13 havi fizu gyanánt kaptunk elég sok utalványt/40000-/ és azt mondták,hogy januártól megszűnik és nem lehet majd használni.Tudtok valamilyen infót erről?
2011. dec. 13. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
hm,szerintem pont jó és épp időben jött egy nagy karácsonyi bevásárláshoz,erre adhatta a céged valószínüleg.Megveheted belőle a halat,az összes karácsonyi kaja alapanyagát meg mindent ami kell.Ennyi,és nem több.Fogd fel úgy,mintha valaki,mondjuk egy jó barátnőd,barátod odajött volna,és azt mondta volna,tessék,ez nekem nem kell,van még ott bőven,ahonnan ez jött,költsd el te.
2011. dec. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
addig lehet felhasználni, ameddig az érvényessége szól.
2011. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Eddig pénz kaptunk,csak most jött ez.Egyedül vagyok és egymagamra nem tudok ennyit elkölteni,ha akarnék se.De igazából az érdekelne meddig használhatom fel,mert megszüntetik.Jövő évtől már nem kapunk.
2011. dec. 13. 21:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondtam, addig lehet használni, ameddig érvényes! Ha idén kaptad, akkor azt 2012. december 31-ig felhasználhatod.
2011. dec. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!