Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan tudom mikor érkezik...

Honnan tudom mikor érkezik meg az ebayon rendelt termékem!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még nem rendeltem soha külföldről, most próbáltam először. [link] a következő terméket tettem a kosárba pénteken. Héfőn már 2 levelet kaptam, hogy utaljak csak akkor kapom meg. Tegnap utaltam 22ezer ft-ot. Postára plussz 6e ft-ot küldtem. Írtam neki, kérdeztem mikor érkezik meg a csomag és kell e még postára fizetnem. Még nem kaptam választ. Ilyenkor mit lehet tenni? Honnan tudom, feladták e már a csomagot vagy, hogy biztos megkapom?


Előre is köszönöm a válaszokat


2011. dec. 14. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Az elado 100%os, az ilyentol en nyugodt szivvel vasarolok.

Van igazolasod hogy a penzt megkaptak? Lehet, hogy az utalas nem azonnal zajlik le, hanem par napot igenybe vesz?

Amint megkapjak a penzt altalaban szoktak kuldeni egy koszono emailt "thank you for your payment" aztan 1-2 napon belul egy emailt hogy feladtak a csomagot, es a feladasi modszertol fuggoen 5-15 nap is lehet, mire megkapod. A feladasos emailben kuldeni szoktak (neha) egy kodot, amivel nyomon tudod kovetni hogy eppen hol jar a csomag. Mivel most jonnek az unnepek es a postaknak extra munkajuk lesz en nem izgulnek elore ha kesik.

Varj meg par napot es kuldj egy emailt hogy mi ujsag.

Nem kell izgulni, mert ha nem sul el jol es nem kapod meg a cuccot vagy hibas, vagy akarmi, az eBaynek nagyon jo a "problemamegoldo" szolgaltatasa:)


En egyszer Hong Kongbol rendeltem egy usb pendriveot. 3 honap mulva sem erkezett meg, addigra az elado mar torolte magat es az emailekre nem valaszolt. Irtam az ebaynek es szo nelkul visszaadtak a penzt. 2 het mulva megjott a cucc:)

2011. dec. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Még egy kérdésem lenne, hogy Paypal számláról a saját számlámra, hogy tudom visszatenni a pénzt?
2011. dec. 18. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!