Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan üzlet, ahol zenélő...

Van olyan üzlet, ahol zenélő dobozt készítenek?

Figyelt kérdés
van egy altató, aminek a dallamából zenélő dobozt akarok készíttetni. Van ilyen üzlet? Egyáltalán csinál valaki egyedi rendelést??
2011. dec. 15. 19:56
 1/4 STRING válasza:
Szerencséd van! Találtam egy helyet ahol vesznek fel efféle rendeléseket, csak azt nem tudom, milyen stílusú zenélő doboz kell. Mert ugyebár amit találtam, az csupán beépített hangszóróval szólaltat meg muzsikát, de arra hogy találok hagyományos fogas zenélő dobozt arra kevesebb az esély. De ha nem pont megfelelő akkor ha gondolod keresgélek még tovább. Ja és persze a link: [link]
2012. jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szuper ez is amit küldtél, bár igazából a hagyományosra gondoltam.
2012. jan. 5. 22:35
 3/4 A kérdező kommentje:
és persze köszönöm
2012. jan. 5. 22:36
 4/4 anonim válasza:
nekem nem doboz kéne, hanem egy medál, de én is egy kimondott dallammal szeretném... :/
2012. jún. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!