Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Postai csomag tartalma megsérü...

Postai csomag tartalma megsérült! Tapasztalatok, ötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Nos olyan gondom lenne hogy eladtam a notebookom,amit utánvéttel,értéknyilvánítással adtam fel.A csomag törékenyként lett feladva.A vevőm kibontotta a csomagot a pstán és szomorúan tapasztalta hogy a gp nem működik,valószínűleg a RAM sérült meg benne.A vevőm egy számítógépes bolt tulajdonosa és tudna szakmai véleményt is írni ha a postán gond lenne.Szerintetek mit lehetne tenni?Visszakapthatja valamelyikőnk a csomag teljes árát?Előre is köszönöm a segítségeteket!
2011. dec. 17. 11:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Kézbesítés után is lehet jegyzőkönyvet felvetetni a postán. Ehhez a küldemény tartalmát és a csomagolóanyagot is be kell mutatni a postán. Nem igazán értek a számítástechnikához, de ha nincs a gépen fizikai sérülésre utaló nyom akkor elég nehéz lesz bizonyítani, hogy a gép biztosan azért sérült mert a posta nem megfelelően szállította. Az értéknyilvánítás térítése a küldemény elveszésére vonatkozik. Sérülés esetén a a sérülés arányában a tényleges kárt térítik csak.
2011. dec. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én pontosan ezért nem adnám el a notbook-omat így. Jöjjön el, nézze meg, próbálja ki és ne később reklamáljon.

Nem lehetett volna összehozni azt a találkozót inkább? Így drágább lett.

2011. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!