Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megbízható internetes pénzkere...

Megbízható internetes pénzkereseti lehetőség? Van ilyen?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:

olyan hogy nem csinalsz semmit es penzt keresel nem nagyon.


Olyan hogy van egy szakmad es tavmunkaban dolgozol olyan van.

2011. dec. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát én sem arra gondoltam hogy ülök a monitor előtt és csak bámulok és csak úgy az ölembe hullik....
2011. dec. 20. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Legmebízhatóbb a fordítás, csak ugye ahhoz nyelvtudás is kell. De ha az adott, akkor érdemes ráfeküdni, mert fordítókra mindig van szükség, és elég jól is fizetik őket.


Esetleg lehetsz még különböző oldalak fizetett moderátora, supportosa, cikkírója, szerkesztője vagy más hasonlója, de ilyen pozíciókat már jóval nehezebb megcsípni, résen kell lenni, meg kell ismerni a kiszemelt oldal éppen aktuális gárdáját, helyezkedni, stb., mivel ezeket ritkán hirdetik meg, inkább csak beemelnek valakit a köreikből, ha épp szükség van egy új emberre.


Nagyjából ezek azok, amiket én megbízhatónak mondanék - és persze még ez is: [link]

2011. dec. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen van! Bár sok a gagyi, becsapós oldal, azért vannak kivételek. Egyet találtam eddig.:) szuper.
2012. máj. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!