Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan rendeljek hangszert...

Focker kérdése:

Hogyan rendeljek hangszert amazon. Co. Uk-rol?

Figyelt kérdés

Amazon.co.uk-rol rendelnek hangszert Magyarorszagra.Kb 20 kilos pakk lenne.Angol bankszamlarol megy a fizetes.Csinalt mar valaki hasonlot? leirna a reszletes ugymenetet? Hogy toltom ki ilyenkor a cimzest?

Hogy ellenorzom a termekrol hogy eppen hol jar? igaz hogy mar csak DHL-el kuldenek Mo-ra? Kinek mi a tapasztalata? Elore is koszonom.


2011. dec. 21. 02:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Rengeteget rendeltem amazonról.

De, hogy hangszert lehet-e, azt nem tudom, mert bizonyos fajta árukat csak országon belül szállítanak, és úgy rémlik, mintha mindenféle kütyü, pl. fényképészeti cucc, háztartási cikk és a hangszer is ide tartozna... De tévedhetek persze.


A címzést rendesen töltöd ki, ahogy itthon kell, hiszen ide jön a csomag. Annyi, hogy meg kell adnod, hogy Hungary, de majd egyértelmű lesz a rendelésnél.

Fizetni akár magyar kártyával is lehet, csak meg kell adni a számát, rajta szereplő nevet és a lejáratát.

Majd, ha a kosárba tetted a terméket, és elmentél vele a "kasszába", akkor teljesen egyértelmű lesz a rendelés menete, szóval ne aggódj. :)

Ellenőrizni csak azt tudod majd, hogy elküldték-e már, nyomon követés nem szokott lenni.

DHL-el szokott jönni általában, de én kaptam már posta útján is, nem tudom, mitől függ, talán a csomag méretétől, vagy a fene tudja. Ezt valószínűleg DHL-lel kapnád.

Amúgy az amazon nagyon megbízható, szóval nem kell aggódni. :)

2011. dec. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt csak az a bajom hogy a cim kitoltesnel nem " Valt at" es nemigen tudom hogy mit hova irjak de ha nincs vele gond akkor megkockaztatom.Megegyszer koszi.:)
2011. dec. 22. 02:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a címnél nem "vált át" (ez nem tudom, mit jelent, de feltételezem, hogy Magyarországot nem engedi kiválasztani?), akkor lehet, hogy tényleg nem lehet ide rendelni azt, nem?


Vagy angolul nem tudsz, és azt nem érted, hogy mi hova való?

Name: a neved (surname: vezetéknél, first name: keresztnév, de ha így töltöd ki, akkor az ő logikájuk szerint fordítva lesz, tehát, ha az zavar, írhatod direkt fordítva őket. :))

City: a város

ZIP: az irányítószám (Ezt írhatod úgy, hogy H-....)

Street: utca, és ált. a számot is ide lehet írni, ha nincs neki külön rubrika...

Most hirtelen nem emlékszem, hogy az amazon.com-on pontosan melyik szavakat használják ezekre, mert rengeteg helyről szoktam rendelni, de szerintem szótárral megoldható. :)

2011. dec. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az angol eleg jol megy mivel idekinnt elek:) Az atvaltast arra ertem hogy pl.Amikor kivalasztom hogy USA akkor zip code ot ker,ha Uk akkor Postcode etc. Es ezekutan ketto darab address line van es nem tudom hogy melyikbe irjam olyankor az utcanevet es a helyiseget hogy ne zavarjam ossze oket. Rendelni lehet mert mar megtortent,a megerkezessel meg nem tudom hogy allunk :)
2011. dec. 22. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!