Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi igaz történetekröl? Szerintem nagyon komoly tanulságuk van.

Figyelt kérdés

Deviza hitelt szerettem volna végtörleszteni idén novemberben.

Az első Raiffeisen fiókból gyakorlatilag kidobtak, mert nem jelzett hitelkeretet a rendszer. Azt mondták, biztos volt késedelmes fizetésem, vagy fizetési könnyitést kértem.

Mikor mondtam, hogy egyik sem, addigra az ügyintéző már a nem is rám figyelt, és el sem köszönt.

Nem hagytam annyiban. A másik fiókba az ügyintéző nagyon kedves volt, és megvizsgálta a szitut. Mondta, hogy nincs magyarázata, miért nincs hitelkeret, ezért próbáljuk meg, hátha sikerül. Elindult a folyamat.

A következő alkalommal másik ügyintézőhöz kerültem, aki azt mondta, nem vonhatok be adóstársat, meg mondott még néhány baromságot. Otthagytam, visszamentem a kedves ügyintézőhöz.

Azóta alá van írva a szerződés, van adóstársam, hitelkeretem, egyel kevesebb gondom. Megoldott mindent, pedig "csak" egy ügyintéző.


Tegnap új mobilt szerettem volna vásárolni a 19 hónappal ezelőtti hűségszerződésre (T-mobile). Tudtam, hogy 24 hónapos hűségnyilatkozatnál 18 hónap után már van lehetőség készülékváltásra.

A T-pontban azt mondták, hogy kizárt, hogy 24 hónapnál korábban telefont vehessek részletre, 18 hónap után lehet, de csak egy összegben.

Nem hagytam annyiban, beléptem a T-mobile webshopba, és érdekes módon ott engedte. Azért felhívtam az ügyintézőt, aki megerősítette, hogy semmi akadálya (!!!!), akár a T-pontban is megvehettem volna részletre.

Ő elintézte, hogy még karácsony előtt megkapjuk, 18 hónap után, részletre, házhozszállítva.


2011. dec. 21. 19:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 ügyintéző valakinek a valakije v csak külsőségek alapján választották őket. Illetve sok főiskolát végzett azt hiszi, hogy mindenről ő dönthet, de lehet, hogy pedagógus diplomája van, nem gazdasági, pénzügyi stb megfelelő végzettségű.
2011. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a tanulság hogy ne menjünk a Raiffaisenbe és a T-Mobil-ba. És?
2011. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Valamint az, hogy miután egy hitellel megszívtad, még továbbra is szórod a pénzt meggondolatlanul.
2011. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Az a tanulság hogy ne menjünk a Raiffaisenbe és a T-Mobil-ba. És?"


Ha lesz állásinterjúd, majd keveset beszélj, és sokat mosolyogj.

2011. dec. 21. 20:02
 5/8 A kérdező kommentje:

Valamint az, hogy miután egy hitellel megszívtad, még továbbra is szórod a pénzt meggondolatlanul.

Ki mondta, hogy megszívtam XD...

2011. dec. 21. 20:13
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Aki egy sz*aros telefont részletre vesz, sikeres ember nem lehet, csak annak akar tűnni
2011. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Napkiraly ***** válasza:
Énse írok alá ezeknek többet hűségszerződést, kínálhatnak akármilyen csilivili okostelefont. Két hónap múlva lejár az előző, szeretném kötelezettségektől mentesnek érezni magam.
2011. dec. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem tudom melyik fiókban jártál, de akiket én ismerek mind nagyon ügyfélközpontúak.
2012. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!