Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit érhet egy...

Szerintetek mennyit érhet egy "tanulni tanulni tanulni" lenin plakett és egy vörös csillag mhsz-es jelvény?

Figyelt kérdés

kék dobozban van és 229 sorszámú a doboz alja kicsit kopott de a kítűző és a plakett szép állapotban vannak.

[link]

erre gondolok csak a hátulján (utolsó kép) benne vn hogy 229 meg a doboz sarkában is arany tollal bele van írva


2011. dec. 21. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennél (lényegesen) többet nem igen ér.
2011. dec. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lenin hiába mondta, hogy tanulni, tanulni, tanulni, mégis megbukott...
2011. dec. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon er tobbet mint amennyiert aruljak. A tema jo, szerintem par evig megeri az ilyeneket be spajzolni.
2011. dec. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tegnap kaptam az iskolában nevet kellett húzni és ajándékot venni neki aki engem húzott az nem akart venni semmit és ezt nekem adta szerintem nem tudta hogy mennyit is ér én is csak itthon jöttem rá hogy mennyit is ér és fog érni és nekem is az volt az első gondolatom hogy elteszem és majd a jövőben sokat fog érni csak kíváncsi voltam a mostani értékére
2011. dec. 22. 15:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Joljartal vele:) Olyan tulsagosan sokat nem fog erni kesobb se de egy jo drab lessz belolle:)
2011. dec. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!