Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért unatkoznak egyes fiatalo...

Miért unatkoznak egyes fiatalok nyáron, amikor diákmunkát vállalhatnának és pénzt kereshetnének?

Figyelt kérdés

Egyik padról a másikra ülnek és semmit sem

csinálnak. Nekik mi ebben a jó? Óránként

400 forintot veszítenek így!


2011. dec. 27. 05:14
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
mert lusta dögök, anyuci és apuci kigürizi a belét, a gyereknek meg jó úgy. Nehogy már dolgozni kelljen, megerőltető. Meghát fiatalok, majd lesz alkalmuk keccselni suli után. De amúgymeg az ő dolguk, a kutyát nem érdekli.
2011. dec. 27. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt mar kiirtad, mas stilusban. Toroltek. Miert nem kerdezed meg oket, a maskarasokat, mert nem lehet kiirni vagyis turlik az igazi megszolitasukat:)
2011. dec. 27. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem mindenhol van diákmunka, feöleg nem annyi, hogy minden fiatalnak legyen. SÖT, vidéken jóformán alig, Pesten meg szintén jóval több fiatal van, mint munkaajánlat.

2. A padon ülnek és beszélgetnek még mindig jobb, mint a gép elött.

3. Nem hiszem, hogy te 14-18 évesen a legjobb szórakozásnak azt tekintetted, hogy dolgozhatsz.

2011. dec. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyet kell értenem 07:41-sel.

Diákmunka minden diáknak nincs és nem is lesz. Legfeljebb értékesítőnek mehetnek el, ami abból áll, hogy x órában a telefonon csücsülnek monitor előtt, és hívogatnak olyanokat mint te. Szerintem kiszidnád a belét annak a telefonálónak, aki a legújabb masszázskrémet, könyvet, albumot próbálná rádtukmálni. Pedig csak a háborgásod révén próbál elhelyezkedni diákként és dolgozni. Ekkor azonban büdös lenne a munkája neked, mi?


Aztán hadd élvezze már kicsit a fiatalkorát, főleg ha egész évben azért hajt, hogy jó jegyei legyenek. Valaki órákon át a tananyagon ül, ahogy hazamegy, örül, hogy ehet és alhat, évközben így kizárt a diákmunka, nyáron pedig tudod kinek kell, hogy állandóan eljárjon dolgozni, és semmit se pihenjen. Én is voltam már így: rögtön év vége után elkezdtem dolgozni évnyitóig, és olyan kókadt voltam, és erőtlen, mivel nálam nem volt szabadságolás meg semmi. Előtte én is élveztem, hogy kicsit elnyúlhatok. Most meg tovább nyúltam, mint kellene, mert nem vagyok diák, de felnőttként sincs munka. :(


Tényleg jobb, hogy nem a gép előtt ülnek, rongálja az agysejteket. Komolyan. A hosszan tartó internetezés és számítógépes játékok nemcsak lomhává teszik az embert, hanem dekoncentrálttá is.

2011. dec. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hogyan vállaljunk ha még a felnőtteknek sincs munkájuk?

Magyarország én így szeretlek!

2011. dec. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem fogom óránként 400 forintért megalázni és hülyére gürizni magam, már ne is haragudj...
2011. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!