Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay vásárlás! Mennyibe fog...

Ebay vásárlás! Mennyibe fog kerülni ha ideér M. o-ra?

Figyelt kérdés
Ebayen keresztül rendelek 2 sapkát, az egyik feladási címe HONGKONG, Kína, (1 648,97 Ft szállítás M. o. -ra ingyenes) a másiké pedig Sanghai, Kína (2 289,99 Ft, szállítás M. o. -ra ingyenes) akkor ez az összeg marad? Vagy lesz rajta vám? és mennyi lenne a végösszeg? És azt mikor fizetem? Mert ugye PayPal-on keresztül folyik az üzlet!
2011. dec. 27. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában előre elküldöd a pénzt és 1 napon belül küldeniük kell, mire odaér hozzád már nem kell semmit fizetned.
2011. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Első jól írta, én még kiegészíteném azzal, hogy 50% esélyed van a csomagot megkapni: a MAGYAR repülőtéri csomagrakodók vagy a MAGYAR postások vagy ellopják, vagy nem... 50 % az esélyed.
2011. dec. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Igen, az az összeg a végleges.

Én eddig megkaptam mindent, kivéve 1 eladótól, akinek rengeteg ügye van már. Volt aki aláírósan küldte, volt aki nem. Csak ezét az egyét nem kaptam meg. Most állítólag utána nézett, és a vámon elakadt a csomagom, ki kell fizetnem majd a vámot. Nem tudom mennyi lesz, majd kiderül...

2012. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hát kiderül, remélem megérkezik! :)
2012. jan. 4. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!