Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Már egy jó ideje forex kereske...

Linkoln kérdése:

Már egy jó ideje forex kereskedek, és minél mélyebbre megyek annál kevésbé esik jól használni az indikátorokat, lehetséges hatékonyan kereskedni közepes távú tranzakciókkal indikátorok nélkül?

Figyelt kérdés

2011. dec. 31. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges indikátorok nélkül is, de valahogy el kell döntened hogy mikor vegyél és mikor adj el. Megérzés alapon ezt nem nagyon lehet, mások tippeire hagyatkozni meg mégúgysem.
2011. dec. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy az indikátorok alapján ne hozz döntést, maximum időzítésre, megerősítésre használd azokat.
2011. dec. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utólag átgondolva használok indikátorokat, ema-kat, sma-kat, trendvonalakat, pivot fibonacci stb. vonalakat, mert ezek is indikátorok csak mégis folyton a macd meg ilyenek jutnak eszembe indikátorok alatt.
2012. jan. 1. 00:37
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az indikatorokat elveted a chartokat is el kell vetned. Hiszen azok is csak probaljak a piac helyzetet megjeleniteni. Indikatorok nagyon hasznos dolgok ha arra hasznaljak oket amire valok, a problema szerintem azzal van, hogy sokan azthiszik hogy segitsegukkel a jovobe lehet latni.
2012. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen igaz.
2012. jan. 1. 18:01
 6/9 anonim ***** válasza:
A technikai elemzés alaptétele hogy az indikátorokkal a jövőbe lehet látni.
2012. jan. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A jövőbe nem lehet látni, csak vélelmezni lehet, bizonyos dolgokat, melyek aztán vagy bejönnek vagy nem.

Ha a jövőbe lehetne látni, akkor mindenki multimilliárdos lehetne.

2012. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mondtam hogy 100%-ban működik a dolog, de nézz utána ha nem hiszed, a technikai elemzés arra épül hogy ha a múltban már megtörtént valami x módon, akkor a jövőben is x módon fog megtörténni.
2012. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az indikátorok valóban a múltra épülnek nem lát a jövőbe, inkább csak az segíti őket hogy sok ember figyeli őket és így a csorda tényleg azt éri el sok esetben amit akar látni az indikátorokban.

Az indikátorok csak az emberek miatt működnek, és csak esélyeket közölnek, én max arra használom őket hogy biztosabbá tegyenek a döntésemben.

2012. jan. 1. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!