Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, érdemes lenne...

Mit tegyek, érdemes lenne továbblépni bíróság egyéb felé?

Figyelt kérdés

Vettem egy használt tv-tunert Hardveraprón. Amikor átvettem és hazaértem, észrevettem hogy hiányzik egy kábel, ami nélkül nem is lehet használni, ő azt mondja hogy az nincsen meg neki ellenben a levelezésnél először leírta tartozéknak hogy adja hozzá! Itt jött nekem egy mesével hogy a DVB-T antennát ő rádugta a fali antennakimenetre és a tuner FM antennájával befogta az adókat. Nah most ezt a mesét szerintem senki nem veszi be. Azért gondoltam lényegtelen én is figyelmetlen voltam, mert átvételnél meg kellett volna nézni a tartozékokat stb, így hát vettem egyet 2 napi fáradozás árán és vonatozgatással. Ez így kapásból 1500 ft plusz költség lett. Bele is törődnék, de a tv-tuner egyáltalán nem működik! Fm rádiók mennek de se Digitális se analóg jelet nem talál (hybrid). Az eladó először működőnek árulta, most már csak azt mondja hogy mielőtt eladta nekem előtte 3 hete még ment. És nem hajlandó visszafizetni a pénzem.

Garanciát nem vállalt rá, nem is esett szó róla mondjuk, de működő alkatrészként árulta! Így nem vagyok hajlandó beletörődni ennyivel, mit lehet még tenni ilyenkor?


Köszönöm!


2012. jan. 3. 20:35
 1/1 anonim válasza:
olcsó húsnak híg a leve szokták mondani, te fukar voltál mert nem mentél be az üzletbe és nem vetted meg hanem pár ezer forinttal olcsóbban vettél egy sza*t. Csak is magadat hibáztasd, amíg lesznek emberek akiket át lehet bas*zni addíg olyan is lesz aki át is fog. Ez egy nagyon szép tanulópénz volt. Törődj bele, mivel nem milliós nagyságrendű azért felejtsd el a rendőrséget, max ha van egy kis vér a lábadközt elmész az illetőhöz és finomam udvariasan megoldod a konfliktust :D
2013. márc. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!