Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Iphone 4s milyen árak...

Az Iphone 4s milyen árak mozog? Legolcsóbban hol lehet beszerezni és ha részletre veszed akor mennyi a havi fizetés?

Figyelt kérdés
2012. jan. 3. 22:52
 1/10 Randy Orton válasza:
2012. jan. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vadmeggy ***** válasza:
85%

Mire akarsz felvágni, ha megvenni sincs pénzed? :D

95%ig biztos vagyok benne, hogy nem a tudása miatt kell, hanem amiatt, hogy ez egy prémiumtelefon és lehet vele vagánykodni.

2012. jan. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Prémium? Minden 2. embernek ilyen van. Ami persze nem baj, nekem is. De különleges ettől senki nem lesz...
2012. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vadmeggy ***** válasza:

Teljesen igazad van! Gáz hogy minden második embernek iphoneja van, de attól még prémiumtelefon, pont ezért veszi mindenki.

A 3GS meg a sima 4 nek is lement az ára, így minden csóróbb vagánykodni akaró gyerek ilyet vesz.

2012. jan. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én, az enyémet Karácsony előtt vettem. 7500 körüli a havi díjam + 5 a csomagomé. T-mobile-os.
2012. jan. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ha részletre veszed, akkor kaphatsz minimálbérnek megfelelő fizetést. Persze ez nem lesz arányban azzal, hogy te mennyit fizetsz ki a havi előfizetésre..

De ha jobban meggondolom, lehet mégis: mert ha a havi fizetésedet deriválod, majd utána logaritmust számítasz belőle, akkor megkapod az előfizetés mértékét.

Amúgy árakat ne mozgass, mert mindened lyukas lesz.

2012. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
de most komolyan minek iphone neked? :D
2012. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az első mondatban gondolom azt akarod kérdezni, hogy milyen árfekvésben mozog az iPhone 4S. 170 ezer Ft körül van, ha kifizeted, a bóvli megoldásokkal nem foglalkozom. Legolcsóbban az olcsobbat.hu oldalon összehasonlítva találod meg. Végül, nem tudom hogy jön ez ide, de nem bánom, megválaszolom ezt is: az én havi fizetésem nettó 180 ezer. Remélem, tudtam segíteni.
2012. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

170-210 memória függő!

Én t-mobilnál vettem az enyém kp-ra 140-ér, és havi 1500 fizetek 12 hónapig hűségbe! Szerintem így a legjobb...

2012. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
.... Ja 140 csak úgy lehet ha minimum 5-öt veszel, én 8at vettem, mert öcsémnek, barátnőmnek, és több unokaöcsém-hugomnak is ezt vettem karácsonyra...
2012. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!