Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik banknál érdemes az...

Melyik banknál érdemes az első bankkártyát csináltatni?

Figyelt kérdés
megyek egyetemre és dolgozni szeretnék és fontos lenne, az otpén gondolkoztam de ha tudtok jobbat akkor léccives segítsetek! előre is nagyon köszönöm!
2012. jan. 6. 19:53
 1/3 anonim válasza:
gondolom nem csilliárdokról van szó, szóval jelentős különbség nincs, majd inkább azon gondolkozz, hogy milyen típusú számlát csináltatsz. Én az alapján választanék, hogy melyik bankból és annak ATM-jéből van a legtöbb és ez szerintem az OTP (írom ezt úgy, hogy én nem ott vagyok). Ha szoktál utazni és interneten vásárolni mindenképpen dombornyomott kártyát kérj! Ennek ugyan kicsit több az éves díja, de jár hozzá utasbiztosítás (legalábbis az ERSTE-nél így van) és ezzel tudsz vásárolni a neten is.
2012. jan. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Takarékpont most egész jó most!

[link]

2012. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, gondolkozom... :)
2012. jan. 7. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!