Mi a Google AdSense?

Figyelt kérdés

Szóval ha regisztrálok, akkor el kell helyeznem a honlapomon egy kódot, ami reklámozz egy másik honlapot? Ha jól tudom minél többen klikkelnek rá, nekem annál több pénz jön be. Miért jó ez nekem? Csak a pénzért?

Amúgy mennyire megbízható és biztonságos ez az egész? Elmagyarázná valaki hogy mi is ez az egész AdSense?


2012. jan. 12. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Megbízható és biztonságos, de az úristen sem fog kattintani a linkjeidre... (nálam 300 látogatóból 1 kattintott..)
2012. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

rajtad múlik mennyire biztonságos. Te a saját gépedről, ahonnan regisztráltál, nenm kattinthatsz az oldaladon lévő hirdetésekre, mert kitiltanak. Nem buzdíthatsz másokat sem, hogy kattintsanak rá.

Ha olyan témád van az oldalon ahol valamit eladnál, bemutatnál több esélyed van az átkattintásra mint egy átlag oldalnál. Lásd mint az előzőp válaszoló. De más összefüggésben is lehet átkattintást szerezni.

60 eu felett fizet ki.


Az egész lényege, hogy egy záros időn belül az oldaladon az oldal témájának megfelelő hirdetések jelennek meg. Minél jobban belesimul a hirdetés megjelenése az oldalba annál könnyebben kattintanak ahirdetésekre.

2012. jan. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!