Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik olyan oldal amin...

Létezik olyan oldal amin találhatok Bershka, Zara, Pull&Bear, Orsay, stb. állásajánlatokat?

Figyelt kérdés

Dolgozni szeretnék, de egyszerűen katasztrófa, hogy nem lehet munkát találni:( Arra gondoltam ezek az üzletek mivel szívemhez közel állók szívesen dolgoznék velük. De nem találok sehol sem munkát ami egyik üzletbe szólna..

Inditex oldalát már néztem, oda Budapestre nem dobott ki egyetlen állást sem..

A legjobb lenne, ha az Örs vezér téri Árkádba találnék munkát, de hát arról már álmodni sem merek, hogy nem kellene 2 órákat utaznom, mint eddig mindig....


Köszönöm előre is a válaszokat!

20l


2012. jan. 12. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Tom Tailor nem jó?

[link]


Az ÁRKÁD Budapest Tom Tailor üzlete teljes munkaidős eladó kollégát keres.

Amennyiben szakirányú végzettséged van, rendelkezel német vagy angol nyelvtudással és szereted is a szakmádat, a Tom Tailor csapatában a helyed!

Önéletrajzodat az alábbi e-mail címen várjuk:

ans@tom-tailor.com

2012. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kereskedelmibe kezdtem, aztán sajnos kiraktak minket és közgazdasági suliban fejeztem be a tanulmányaim...:/ Viszont dolgoztam már pénztárosként, és egy ruházati áruház nyitásához a bepakolásban is részt vettem. Nem tudom ez így mennyit számít:/

Elküldöm azért az önéletrajzom nektek, hátha mégis..


Köszönöm nagyon a segítséged!!:)

2012. jan. 12. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!